Lot No.: 6

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Lot No.: 6

Sandomierz, 1925

litografia, papier; 29 x 40cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu l. d. „LWyczół 1925” oraz p. d. „Sandomierz” (ręką artysty).