Lot No.: 5

Julian FAŁAT (1853-1929)

Lot No.: 5

Klimczok widziany z Bystrej,1928

autolitografia, papier; 20 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: Fałat Bystra.