Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Lot No.145
Villa d'Este, 1901
litografia barwna, papier; 15,5 x 20,5 cm (zadruk);
sygn. na kamieniu l. d.: JS.
estymacja: 700 - 800 zł
sygn. na kamieniu l. d.: JS.
estymacja: 700 - 800 zł
700 zł
Charles BAUDELAIRE (1821-1867), Jean LECOULTRE (1930-2023)
Lot No.147
Pieces Condamnees (Kwiaty zła), 1963
bibliofilskie, limitowane wydanie
najsłynniejszego zbioru poezji Baudelaire’a.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
SZKOŁA ZAKOPIAŃSKA
Lot No.201
Harnaś
drewno, wys. 51,5 cm.
Polska, Zakopane, l. 30. XX w.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł
estymacja: 24 000 - 28 000 zł
37 000 zł
SZKOŁA ZAKOPIAŃSKA
Lot No.202
Dziewczynka z ptaszkiem
drewno jesionowe; wys. 25 cm, podstawa 7 x 4,5 cm.
Polska, Zakopane, lata 30. XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
12 000 zł
Ernest PATRIS (1909-1981)
Lot No.204
Krata dekoracyjna
drewno woskowane, 61 x 35 x 9 cm.
Belgia, XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Belgia, XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Artysta nieokreślony, XIX w.
Lot No.206
Rebeka przy studni
brąz, odlew z kilku elementów, cyzelowany (ślady złocenia); wys. 41 cm;
Europa Zachodnia, Francja?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.208
Bokser
brąz, odlew patynowany; wys. 25 cm; szer. 8,5 cm;
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
BRACIA JERZY i MAREK KORNILUK SIEDLCE - odlewnia
Lot No.210
Jeleń
brąz patynowany, wys. 26 cm., długość podstawy 24 cm.
Polska, Siedlce, 2 poł. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Polska, Siedlce, 2 poł. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
AGASIAS z EFEZU (czynny ok. 100 w. p. e.) - według
Lot No.212
Gladiator Borghese
brąz, odlew patynowany; wys. ca 30,5 cm;
Francja, XIX w.
estymacja: 3 300 - 3 600 zł
Francja, XIX w.
estymacja: 3 300 - 3 600 zł
Antoine COYSEVOX (1640-1720)
Lot No.214
Merkury na Pegazie
brąz, odlew patynowany; marmur; wys. figury: 40 cm; szer. 35 cm;
Francja, XIX/XX w. (redukcja rzeźby barokowej)
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Anton BÜSCHELBERGER (1869-1934)
Lot No.216
Koziołek
brąz, marmur; wys. 32,5 cm; dł. 30 cm; szer. 12 cm.
Niemcy, XIX / XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Niemcy, XIX / XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Else FÜRST (1873-1943)
Lot No.218
Bażanty
brąz patynowany, marmur; wys. 29 cm; dł. 73 cm;
Niemcy, lata 20. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Niemcy, lata 20. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Peter Christian BREUER (1856-1930)
Lot No.220
Słonie u wodopoju
brąz, odlew patynowany; kamień; wys. 34 cm; 29 x 29 cm.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Niemcy, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł