Edward DWURNIK (1943-2018)
Lot No.303
Darłówek, 1993
gwasz, papier; 40 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: DARŁÓWEK / E.DWURNIK 93.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
7 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.304
Nienazwany rejestr I, 1985
olej, płótno; 110 x 127 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 85;
estymacja: 270 000 - 320 000 zł
300 000 zł
Andrzej DUDZIŃSKI (1945-2023)
Lot No.309
Tato!
olej, płótno; 61 x 45 cm;
sygn. p. d.: Dudi;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
sygn. p. d.: Dudi;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
10 000 zł
Andrzej DUDZIŃSKI (1945-2023)
Lot No.310
Po ptakach 5, 1987
olej, pastel, karton; 76 x 101 cm;
sygn. p. g.: A. DUDZINSKI
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
sygn. p. g.: A. DUDZINSKI
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
7 000 zł
Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)
Lot No.311
Krajobraz z moich stron
olej, płótno; 135 x 120 cm;
sygn. i dat. przy prawej krawędzi, po środku: B. Szubińska 84;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
6 000 zł
Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)
Lot No.312
Bez tytułu
akwarela, ołówek, papier; 76 x 56 cm;
sygn. p. d.: B. Szubińska (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 400 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)
Lot No.316
Limany, 1973
olej, płótno; 104 x 73 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: Sempoliński / '73 / limany.
estymacja: 31 000 - 38 000 zł
estymacja: 31 000 - 38 000 zł
28 000 zł
Andrzej KAPUSTA (ur. 1956)
Lot No.321
Grand Piano XIX, 2012
olej, technika własna, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ KAPUSTA / GRAND PIANO XIX / 2012.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 000 zł
Jacek RYKAŁA (ur. 1950)
Lot No.333
Dom ciotek, 1994
olej, collage, płótno; 46 x 71 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jacek Rykała / 94, na krośnie malarskim, na dolnej listwie: „Dom ciotek” oraz oil + colla
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 500 zł
Jacek RYKAŁA (ur. 1950)
Lot No.334
Oleńka, 1989
olej, collage, płótno; 38,5 x 96 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
4 200 zł
Grzegorz ZIÓŁKOWSKI (ur. 1950)
Lot No.339
Letni dzień, 2003
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZIOLKOWSKI 2003;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
1 400 zł