Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)
Lot No.354
Bez tytułu
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 21,5 x 15 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęć autorska: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Marek OBERLANDER (1922-1978)
Lot No.356
Bez tytułu, 1964
technika własna, papier; 36,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany l. d.: M.Oberlander (podkreślone) / Paris 1964.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
3 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.361
Ilustracja do Eugenio Montale "Cinquante ans de poesie"
litografia, papier; 32 x 22 cm;
sygn. i numerowana p. d. Lebenstein (ołówkiem), l. d. 80/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
900 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.365
Relaks psychiczny, 1988
akryl, płótno naklejone na płytę; 20,5 x 17 cm;
sygn. i dat. u góry: Franciszek Maśluszczak 1988.;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
4 200 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.503
Paw
brąz, kamień; 39 x 102 x 16 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 800 zł