Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.399
Charismatic Impulse
serigrafia (inkografia), papier; 39,5 x 58 cm (zadruk), 51 x 68 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu p. d.: Olbiński (ołówkiem), l. d.: 214/350 (o
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Jan GOSTYŃSKI (ur. 1994)
Lot No.401
Nie-ludzie III, 2022
tusz, piórko, papier; 30 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Gostyński / 2022.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Jan GOSTYŃSKI (ur. 1994)
Lot No.403
Nie-ludzie
tusz, papier; 39 x 29 cm (w świetle passe partout);
sygn. p.: Gostyński (nieczytelnie) 2022
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Lot No.405
Etiuda Rewolucyjna
drzeworyt, papier; 50 x 35,5 cm (wymiar kompozycji), 61 x 43 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: SRassalski (ołówkiem), opisany p. d.: Etiuda Rewolucyjna (ołówki
estymacja: 1 000 - 1 100 zł
estymacja: 1 000 - 1 100 zł
Aleksandra MICHALAK-LEWIŃSKA (1927-2022)
Lot No.502
Gobelin - Zielnik
wełna, osnowa bawełniana, 150 x 244 cm;
na odwrocie oryginalna wszywka z informacją o tkaninie;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł
Bronisław CHROMY BRONISŁAW (1925-2017)
Lot No.507
Sowa
brąz patynowany, 40 x 22 x 10 cm;
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
sygn.: BCHROMY.
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
4 800 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.508
Królowa
brąz, kamienna podstawa, wysokość 23,5 cm, podstawa: 8x8 cm;
sygn.: Sętowski
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn.: Sętowski
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 800 zł
Krystyna NOWAKOWSKA (ur. 1953)
Lot No.509
Anioł, 2003
brąz, marmur, wysokość całkowita 32 cm;
sygn. opisana i datowana na pracy: KRYSTYNA NOWAKOWSKA / KRAKÓW 2003 - 132 - UNIKAT.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
2 700 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Lot No.510
Baran
ceramika szkliwiona; wys. 28 cm.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Elżbieta PIWEK-BIAŁOBORSKA (1922-1989) - deko
Lot No.512
WŁOCŁAWEK - talerz
Talerzyk deserowy
fajans ręcznie malowany podszkliwnie; śr: 19 cm;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Jan SOWIŃSKI (1911-1990) - forma - projekt
Lot No.514
Patera "Kapelusz" - wzór 287, dekoracja tzw. "Cora"
fajans malowany podszkliwnie, szkliwiony; śr. 36 cm, wys. 10 cm;
sygn. na spodzie: Hand painted / Zakł. Fajansu / Rewol. 1905 / WŁOCŁAWEK / Made / in Poland /
estymacja: 2 100 - 2 500 zł
estymacja: 2 100 - 2 500 zł