Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.306
Wyspy, 1992
olej, płótno; 180 x 100 cm
sygn. i dat. przy lewej krawędzi, w kompozycji: SROKA 1992;
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
12 000 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.307
Próby do Św. Sebastiana, 1993
olej, płótno; 105 x 95 cm
sygn. i dat. p. d.: SROKA 1993;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
6 000 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.311
Tulipany, 1983
akryl, płótno; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.318
Kwiaty i muszle, 1989
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
sygn. p. d.: Xancenbach;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
18 000 zł
Henryk WANIEK (ur. 1942)
Lot No.324
Okno, 1978
olej, płyta; 43,5 x 26,5 cm;
na odwrocie napis autorski: HENRYK WANIEK / 1978 / 817 [w prostokącie] OKNO oraz wyżej numer: 817 [w prostokącie].
estymacja: 5 500 - 6 000 zł
estymacja: 5 500 - 6 000 zł
9 500 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.332
Opłakiwanie z Pstrągowej, 2010
ołówek, węgiel, papier; 62 x 48 cm;
sygn. śr. d.: Bereźnicki (ołówkiem), opisany i dat. p. d.: Opłakiwanie / z Pstrągowej / 2010 (ołówkiem);
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
2 200 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Lot No.333
Podtrzymywanie II
ołówek, papier; 70 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KBereźnicki (ołówkiem), powyżej opis: Podtrzymywanie II / Buk - plener (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
2 200 zł