Lot No.: 50

M. WOHLBRÜCK (XIX / XX w.)

Lot No.: 50

Laska

z uchwytem zdobionym płaskorzeźbioną figurą nagiej kobiety rwącej winne grona [Pomona?, Bachantka?];
sygn. M. Wohlbrück.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł