Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)
Lot No.501
Krucyfiks
brąz; 29 x 24,5 cm, figura 13,5 x 13,5 cm;
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.503
Medal Articulations, 1984
brąz; śr. 91 mm,
sygnowany na awersie l. d.: MITORAJ;
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Bronisław CHROMY (1925 - 2017)
Lot No.505
Skoczek narciarski z cyklu "Dyscypliny Olimpijskie"
brąz patynowany; 30 x 30 cm;
sygn. BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
sygn. BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Paweł ALTHAMER (ur. 1967)
Lot No.508
Lalka - klaun z zielonym nosem, 1996
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 32 cm;
sygn. i dat. na plecach stemplem: ALTHAMER 96.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Andrzej JENDRUSZ (PSEUD.) (ur. 1954)
Lot No.511
Bez tytułu, 2013
ceramika szkliwiona; szkliwo bezbarwne; 38 x 36 cm, wys. 20 cm.
estymacja: 700 - 900 zł
estymacja: 700 - 900 zł
Piotr BUBAK (ur. 1959)
Lot No.513
Melpomene, 2023
brąz, kamienna podstawa, wys. całkowita 37 cm;
sygn. i dat. z tyłu na podstawie: P. BUBAK 2023, sygn. opisany i datowany na spodzie: Piotr Bubak / "Melpomene"
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Henryk BURZEC (1919-2005)
Lot No.515
Romeo i Julia
rzeźba w drewnie, wymiary: 53 x 39,5 x 8 cm;
na spodzie napis: H. BURZEC ZNPCK-ZAK-B-92/2.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Lot No.518
Skrzydło
brąz, marmur; 38,5 x 8 x 7,8 cm;
sygn. u dołu : monogram wiązany "MS", M. SIERPIŃSKI / W WA.
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
Lot No.
520
Zestaw 5 medali
1. Międzynarodowe Biennale Grafiki Kraków - brąz; średnica 8 cm;
2. Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, 1818 / 1968 - brąz; średnica 8 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł