Andrzej Antoni KUCZYŃSKI (1946-1994)
Lot No.210
Rzeźba ludowa - Obserwacja
drewno bejcowane; 54 x 15 x 10,5 cm;
sygn. markerem na odwrocie: A. KUCZYŃSKI.
Lot No.212
Rzeźba ludowa - Mężczyzna trzymający wiadro
drewno bejcowane; 47 x 18 x 14 cm.
Henryk KARAŚ (1941-2008)
Lot No.214
Rzeźba ludowa - Skrzypek
drewno; 39 x 16,5 x 14 cm;
sygn. na odwrocie: HKaraś.
sygn. na odwrocie: HKaraś.
Leszek SZURKOWSKI (ur. 1949)
Lot No.301
Bez tytułu, 1974
fotografia czarno-biała, brom, papier, 15,5 x 23 cm;
na odwrocie pieczątka autorska; odbitka autorska, nakład: nieokreślony.
Ewa ANDRZEJEWSKA (1959-2017)
Lot No.303
Maciejowice, 1989
fotografia czarno-biała, brom, papier Fine art Kodak FB,
21 x 27 cm (odbitka);
21 x 27 cm (odbitka);
KrzysztoF GIERAŁTOWSKI (ur. 1938)
Lot No.305
Zbigniew Herbert - Poeta
fotografia czarno-biała, papier; 60 x 40 cm;
Francis BACON (1909-1992)
Lot No.307
Triptych
druk, papier; 37 x 83,5 cm (w świetle passe-partout);
Oryginał z 1964 - olej, płótno, 198 x 147 cm.
Stefania DEETLER-FLIN (1909-1994)
Lot No.309
Wspomnienie z Italii II
monotypia, papier; 28 x 21,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: "St.Dretler-Flin";
Lot No.311
Wspomnienie z Italii I
monotypia, papier; 21 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: St.Dretler-Flin;
Zdzisława SADOWSKA
Lot No.313
Rodzina, lata 80./90. XX w.
monotypia, papier; Wymiary: 35 x 23,5 cm
z tyłu pieczęć autorska z adresem artystki i tytułem dzieła.
Stanisław SZUKALSKI (1893-1987)
Lot No.315
Krak - Krak zabijający smoka
cynkografia, karton; 32 x 19,8 cm;
sygn. i opisany na płycie p. g.: K Ra-k / Szukalski;
Paweł SOBECKI (ur. 1962)
Lot No.317
Bezpokój nocy, 1978
miedzioryt, papier; 37,7 x 31,3 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany pod płytą; oznaczenia: 21/50.
Zbigniew KURKOWSKI (1936-2005)
Lot No.321
Ptak II, Ptak III, 1968
piórko, tusz, papier; 35 x 43,7 cm (arkusz);
Ptak II: sygn. i dat. p. d.: Zb. 68;
R. MEINERT
Lot No.323
Kompozycja abstrakcyjna
piórko, tusz, papier; 9 x 13,7 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: R. Meinert.
sygn. l. d.: R. Meinert.
K. TRYCH
Lot No.325
Widok zza kraty, 1966
tusz, pastel olejna, papier; 31 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na odwrocie: K. TRYCH / 1969 (wystawa) / 1966.
Czesław WASZKO
Lot No.327
Pejzaż
technika własna, papier; 29 x 42 cm;
sygn. l. d.: .waszko. (data nieczytelna).
Jerzy KOŁACZ (1938-2009)
Lot No.329
Bez tytułu, 1982
olej, płyta; 47 x 47 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.
sygn. i dat. na odwrocie.
Barbara LEWICKA
Lot No.331
Kompozycja
olej, płótno; 67x 65 cm;
sygn. i opisany na krosnach na odwrocie.
Andrzej STYSIAK (ur. 1951)
Lot No.333
Biały tabun
olej, płótno; 138 x 100 cm;
sygn. p. d.: S. Stysiak.
sygn. p. d.: S. Stysiak.
Ludwik SANDECKI (1932-2013) ?
Lot No.335
Domy w La Manczy
olej, płótno; 80,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. Sandecki;
sygn. p. d.: L. Sandecki;
Hooman DERAKHSHANDEH (ur. 1980)
Lot No.337
Nadzieja
olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d: Hooman Derakhshandeh / 2003;
Jadwiga KUROWSKA (ur. 1947)
Lot No.339
Drzewo, 1987
haft białą nicią na czarnym atłasie naciągniętym na krośnie, 54 x 38 cm;
sygn., tytuł i dat. na krośnie.