Tatiana GUBINA
Lot No.349
Przejażdżka rowerem
olej, deska; 45 x 60 cm;
sygn. p. d.: Gubina Tania.
estymacja: 4 000 - 4 700 zł
sygn. p. d.: Gubina Tania.
estymacja: 4 000 - 4 700 zł
Anna KRUCZKOWSKA-PIECZYKOLAN (ur. 1939)
Lot No.352
Para obrazów - Kwiaty
olej, płótno; 80 x 65 cm (każda z prac);
sygn. p. d.: Kruczkowska lub Anna Kruczkowska.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Andrzej KORZEC (ur. 1959)
Lot No.354
Rytmika
technika mieszana, płyta; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: A. KORZEC (kredką);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Stanisław KUSKOWSKI (ur. 1941)
Lot No.356
Krawędź
olej płyta pilśniowa, 48 x 52 cm; sygn.w prawej: St. Kuskowski; na odwrocie napisy autorskie
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Lot No.357
L-25, 2014
akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: MS. (inicjały wiązane) ’14 / L-25.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
8 000 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.359
She, 2022
olej, płótno; 180 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Janusz Antoszczyk / She 2022 / oil on canvas / 180/150.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Lot No.360
Agropoli, Piazza Mainenti, 2008
olej, płótno; 57x 57cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
3 300 zł
Andrzej KOŁPANOWICZ (1938-2017)
Lot No.362
Ostatnia strona świata, 1974
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: ANDRZEJ KOŁPANOWICZ 1974;
estymacja: 4 900 - 5 900 zł
estymacja: 4 900 - 5 900 zł
4 500 zł
Katarzyna LIS (ur. 1984)
Lot No.364
Widmo Broekenu, 2021
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lis'21;
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
sygn. i dat. p. d.: Lis'21;
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Grażyna SZUMAŃSKA (ur. 1968)
Lot No.366
Na pastwisku
technika mieszana, olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Grażyna Szumańska;
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Rozalia WÓJCIK (ur. 1972)
Lot No.368
Miejski klimat, 2020
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Róża Wójcik;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
sygn. p. d.: Róża Wójcik;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)
Lot No.370
Gdzieś na Ukrainie, 2010
olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Andrzej Niedoba 2010;
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)
Lot No.372
Podróż, 1999
olej, płótno; 100 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: A NIEDOBA 99;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.374
Bez tytułu, 1944
olej, płótno; 41 x 36 cm;
sygn. p. d.: … 44 (nieczytelnie).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Edward HARTWIG (1909-2003)
Lot No.379
Wierzby, 1987
fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny; 40 x 33 cm,
sygn. l. d.: EH;
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
sygn. l. d.: EH;
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
3 000 zł
Adrian NOJEK (ur. 1979)
Lot No.380
10 seconds before crash, 2022
fotografia, papier barytowy Fomei Baryta Mono 290g; 27,5 x 32,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Adrian Nojek 2022 r, nakład: 1/100.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
1 200 zł
Ireneusz PIERZGALSKI (1929- 2019)
Lot No.382
Bez tytułu, 1976
fotografia czarno-biała, brom, papier; 58 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: `Ireneusz Pierzgalski 1976.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)
Lot No.384
Bez tytułu, 1981
akwaforta, papier; 15 x 11 cm (odcisk płyty), 17 x 12 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem), dat. l. d.: 16 II 1981 (ołó
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Jan ŚLIWIŃSKI (1908-1983)
Lot No.387
Partyjka szachów w dobrym towarzystwie, 1968
tusz, karton; 60 x 83 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Śliwiński / 1968 r.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Marek SAJDUK (ur. 1946)
Lot No.389
Ucho Opatrzności, 2019
druk cyfrowy, papier; 76 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: M Sajduk 2019 (ołówkiem);
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Rafał STRENT (ur. 1943)
Lot No.391
Żółw, 1980
akwaforta, akwatinta, papier; 32,5 x 25 cm (odcisk płyty), 41,5 x 33,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Strent '80 (ołówkiem), tytuł l. d.: ŻÓŁW (ołówk
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)
Lot No.393
C, d 1. dla J. 9., 1990
autocynkografia, papier; 62 x 47 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł