Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.301
Bez tytułu, 2016
akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Acrylic on canvas / L Tarasewicz 2016 / 50x50.
estymacja: 50 000 - 65 000 zł
estymacja: 50 000 - 65 000 zł
45 000 zł
Tomasz TATARCZYK (1947-2010)
Lot No.304
Bez tytułu
olej, karton; 15 x 21 cm; 27 x 34 cm (wymiar ramy);
sygn. p. d.: T.T (ołówkiem);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
sygn. p. d.: T.T (ołówkiem);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 500 zł
Tomasz TATARCZYK (1947-2010)
Lot No.305
Bez tytułu, 2007
pastel, ołówek, gwasz, karton; 18 x 20 cm; 27 x 34 cm (wymiar ramy);
sygn. i dat. p. d.: T.T. 07 (ołówkiem);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Lot No.307
Z serii: Powłoki, 1998
akwarela, tusz, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. g.: 1998 / JAN . BER / DYSZ / AK (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 000 zł
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Lot No.308
Z serii: Powłoki, 1999
sygn. i dat. l. d.: JAN / BER / DYSZ / AK (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 000 zł
Józef WILKOŃ (ur. 1930)
Lot No.311
Ilustracja do książki - The Story of the Kind Wolf
pastel, ołówek, tusz, papier; 25 x 31 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. p. g.: JWilkoń (długopisem).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
11 000 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.312
Twarz
pastel, papier; 41 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: STASYS.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
sygn. p. d.: STASYS.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
7 000 zł
Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)
Lot No.313
Portret, 1979
gwasz, tusz, papier; 48 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: SWIERZY; dat. p. d.: MCMLXXIX;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Zdzisław STANEK (1925-1996)
Lot No.315
Bez tytułu
tusz, papier; 22 x 31 cm ( w świetle passe-partout);
opisany na odwrocie: Oświadczam, że jest to praca / mojego brata Zdzisława Stanka / 4.05.2010 [podpis] (oł
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.321
Blaue blume, 2022
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / " Blaue blume" / / olej, płótno, 90 x 70 / 2022.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
4 800 zł
Teresa RUDOWICZ (1928-1994)
Lot No.323
Kompozycja
olej, collage, technika mieszana, płótno; 50 x 37 cm;
na odwrocie opis: Teresa Rudowicz / 79 / 42.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Michał PISERA (ur. 1976)
Lot No.326
Bez tytułu, 2022
olej, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie sygn. i dat: M. PISERA / 2022 oraz papierowa nalepka autorska.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 000 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Lot No.329
Bez tytuły, 2006
akryl, płótno; 70 x 51 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: A. KURZAWSKI / 70x51 / 2006 r.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
Alicja DOMAŃSKA (ur. 1984)
Lot No.332
Talisman abundance portal, 2022
akryl, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. na krośnie l. d. z boku: Domańska;
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
10 000 zł
Damian SATAŁA [DAMIŚ]
Lot No.333
Bez tytułu, 2022
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Damiś / 2022.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Jacenty JOŃCZYK (ur. 1955)
Lot No.335
Dziewczynka z papugą, 2021
olej, płyta malarska; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jacenty Jończyk 2021.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Romuald REGUŁA (1894-1981)
Lot No.337
Aleksandra, 1961
olej, płótno; 108 x 70 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
sygn. p. d.: R Reguła;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)
Lot No.339
Przejażdżka konna, 1976
olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: HAŁAJKIEWICZ '76.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Lot No.341
Szczęśliwe lato, 1978
olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Waleria MATELSKA (ur. 1994)
Lot No.347
Przytuleni
akryl, płótno; 120 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Przytuleni" / Waleria Matelska / 120 x 63 cm / 2021.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
5 000 zł