Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.398
L'Espoir, 1981
litografia barwna, papier; 57 x 45,5 cm (zadruk), 84 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 1981 (ołówkiem), opisana śr. d.: L'Espoir
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
Jerzy JAWOROWSKI (1919-1975)
Lot No.403
Metamorfozy
litografia barwna, papier; 41,5 x 39,5 cm (wymiar kompozycji), 46,5 x 41,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu.: lit. 3/5 "
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
1 300 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.404
Pucheroki
odprysk, papier; 50 x 34 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: Henrykowi Płóciennikowi Jurek Panek, 1.1958 / Kraków, 28.V.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
2 300 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.405
Lotnik
drzeworyt, papier; 22 x 29,5 cm (odbitka); 26 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.:JPanek (ołówkiem), l. d.: Drzeworyt "Lotnik" 1/25 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Bronisław CHROMY (1925 - 2017)
Lot No.406
Kwiaty, 1983
technika własna (litografia), papier Canson Mi Teintes; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. p.d: Bronisław Chromy / 1983
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
1 000 zł
Alesandra BUCZKOWSKA (ur. 1978)
Lot No.407
Z cyklu: Boginie
kolaż, fotografia, papier fotograficzny; 70 x 45 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.410
Oceano Septentrionale, 2014
litografia, papier; 117 x 83 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: Oceano Septentrionale / litografia / 12/12 / Tomasz Dominik 2014 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.412
Bulla, 2016
litografia, papier; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Bulla" / litografia 4/9 Tomasz Dominik 2016 (ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Katarzyna LIPSKA-ZIĘBIŃSKA
Lot No.414
Struktury Ziemi 1
technika własna, monotypia, złoty i zielony metalik; 40 x 21 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. d.: 2/2 "Struktury Ziemi 1" 38,5 x 20,5 T.W. 10.2021 K.Lipska
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)
Lot No.416
Pejzaż miejski, 1973
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 22 x 31 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. na passe-partout p. d.: ZGłowacki (ołówkiem), opisany i dat.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.417
Z cyklu: Jazz
tusz, papier; 20 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: HP.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: HP.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
1 400 zł
Wiktor ZIN (1925-2007)
Lot No.418
Motyw architektoniczny z bramą i wieżycą
pastel, papier barwny w odcieniu niebieskim; 49 x 66 cm;
sygn. p. d.: Wiktor Zin.
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
sygn. p. d.: Wiktor Zin.
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
5 500 zł
Wiktor ZIN (1925-2007)
Lot No.419
Stara karczma II, 1974
tusz lawowany, papier; 53,5 x 74 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WiktorZin / 1974.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
Borys MICHALIK (1969-2018)
Lot No.420
Bez tytułu
pastel, papier; 33 x 47 (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: B.MICHALIK (ołówkiem).
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
1 900 zł
Romeo TABUENA (1921-2015)
Lot No.421
Muzykant
druk artystyczny, papier; 42 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tabuena (ołówkiem), p. d.: P/A.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Łukasz GURDAK (UR. 1984)
Lot No.423
Spring, 2015/2020
wydruk pigmentowy, papier EPSON Traditional; 30 x 45 cm;
sygn. ołówkiem na odwrocie, wydruk autorski, nakład: 1/1.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Władysław HASIOR (1928-1999)
Lot No.504
Bez tytułu, 1990
kamień, drewno; wys. 18 cm; podstawa 8 x 10 x 7 cm;
sygn. i opisany na spodzie: HasiorW. / 20.IV.90. Zakopane.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 600 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.505
Welonka
brąz patynowany; 23x 25 x 10 cm.
estymacja: 3 000 - 3 700 zł
estymacja: 3 000 - 3 700 zł
2 800 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.506
Żuk
brąz patynowany, kamień polerowany; wys. ok. 10 cm;
sygn. na spodzie, na brzuszku: BCHROMY.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
2 600 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.507
Welonki
brąz, wys. 57 cm;
sygn. na spodzie podstawy: BCHROMY.
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
8 000 zł
Stanisław ZAGAJEWSKI (1927 - 2008)
Lot No.509
Bez tytułu
ceramika; wys. 25 cm, 29 x 30 cm.
estymacja: 4 400 - 5 300 zł
estymacja: 4 400 - 5 300 zł
Jerzy JARMOŁOWICZ (ur. 1949)
Lot No.511
Twarz
ceramika szkliwiona; 27 x 22 x 28 cm.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Iwona PANUFNIK-BIELA (ur. 1973)
Lot No.513
Bielik
brąz, czarna i zielona patyna; 24 x 60 x 36 cm.
estymacja: 6 400 - 7 500 zł
estymacja: 6 400 - 7 500 zł
Marek CECUŁA (ur. 1944)
Lot No.515
Serwis dla 2 osób, 2019
porcelana biała, szkliwiona, dekorowana kalką;
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
1 200 zł
Zbigniew HORBOWY (1935-2019) – projekt
Lot No.516
Kieliszki URSZULA, 2019
szkło selenowo-kadmowe, kolor: tycjan żółty, wykończenie kapowe; wys. 17 cm,
śr. podstawy 7 cm, śr. maksymalna 9,7 cm;
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
estymacja: 3 200 - 4 000 zł