pseud. JAROGNIEW BAZYLEWICZ
Lot No.350
La Vie En Rose, 2021
akryl, technika własna, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: SV. [w prostokącie];
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Michał GŁOWACKI (ur. 1982)
Lot No.351
Nosorożec, 2021
akryl, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Michał / Głowacki / 2021.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
1 500 zł
Joanna BUSZKO (ur. 2000)
Lot No.352
Królitta, 2021
akryl, płótno; 47 x 37 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J.Buszko / 2021.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Łukasz JACEK (ur. 1978)
Lot No.354
Night drive 15, 2021
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Łukasz Jacek 2021.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Yuliya STRATOVICH (ur. 1989)
Lot No.356
Warszawa Centrum (Pink), 2020
akryl, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. i dat.: p. d.: S.Y. 2020 (podpis);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Sławomir TOMAN (ur. 1966)
Lot No.357
Bez tytułu [Budda], 2010
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMAN'S / BEZ TYTUŁU / 2010 / OLEJ.
estymacja: 6 400 - 7 700 zł
estymacja: 6 400 - 7 700 zł
5 800 zł
Barbara SZAJDZIŃSKA-KRAWCZYK (1925-2005)
Lot No.358
Pejzaż, 1996
olej, płótno; 96 x 76 cm;
sygn. l. d.: B. Szajdzińska.
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
sygn. l. d.: B. Szajdzińska.
estymacja: 5 100 - 6 100 zł
Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)
Lot No.360
Martwa natura z rękawiczką, 2021
olej, tektura; 23 x 35 cm;
na odwrocie opis autorski: M.N. z rękawiczką / 23 x 35 cm / OL. TEK / 2021 / GB / GRZEGORZ BEDNARSKI (flamastrem).
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)
Lot No.362
Martwa natura z rękawiczką [II], 2021
olej, tektura; 14 x 19,9 cm;
na odwrocie opis autorski: "Z Rękawiczką. / 2021 / 14 x 19,9 cm / OL. TEK / GB (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Janusz SZPYT (ur. 1960)
Lot No.364
Dziewczyna namiętna z ognistym koniem, 1988
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. l. d.: J. SZPYT.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
sygn. l. d.: J. SZPYT.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Lot No.366
Stragan
olej, płótno; 55 x 65 cm;
p. d.: T;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
p. d.: T;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 500 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Lot No.368
Zamek - Będzin, 1999 – 2000
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
Leszek STAŃKO (1925-2011)
Lot No.369
Pejzaż zimowy, 1978
olej, płótno; 51 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: LESZEK STAŃKO / ZAKOPANE 1978 r.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
3 700 zł
Andrzej OSTOJA-STARZYCKI (1949-2010)
Lot No.370
Podlasie, 1992
olej, płótno; 54 x 65 cm;
opisany na odwrocie: ANDRZEJ OSTOJA - STARZYCKI / Podlasie / 1992 / 65 x 54.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
Eduard PETRASHESHYN (ur. 1994)
Lot No.372
Justin, 2021
akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: "Justin" / EDUARD PERTASHESHYN / 2021 r.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Katarzyna LIS (ur. 1984)
Lot No.373
Dunkierka
akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrociu: K. Lis / Dunkierka / 100x70
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł
Katarzyna LIS (ur. 1984)
Lot No.374
W lesie, 2021
akryl, płyta; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrociu: Kaśka Lis / W lesie 2021 / akryl na płycie.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.378
Bez tytułu
akwarela, papier; 33 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Gierowski (długopisem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
14 000 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)
Lot No.379
Bez tytułu, 2002
wydruk autorski, druk cyfrowy, papier; 37,5 x 26,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 26 VII 2002 r. copy. jpg, e.a., S.Fijałkowski
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.382
Plakat z wystawy
offset, papier; 48 x 70 cm;
Wystawa prac Zdzisława Beksińskiego, Warszawa, Łazienki, Stara Pomarańczarnia, 1964
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.383
Postać zoomorficzna, 1971
kredka, tusz (długopis czarny), papier; 25,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 7 600 - 9 100 zł
estymacja: 7 600 - 9 100 zł
6 800 zł
Marek RADKE (ur. 1952)
Lot No.385
Tannenberg, 1990
akwarela, ołówek, papier; 15 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: m. radke 1990;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.387
Zebry
serigrafia czarno-biała, papier; 49,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Vasarely (ołówkiem), opisany l. d.: 55/12 (sic, ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł
Jerzy STAJUDA (1936-1992)
Lot No.390
Bez tytułu
akwarela, ołówek, papier; 29 x 26,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: [gmerk artysty]; numerowana l. d.: 1910.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.393
Walka z wiatrakami
akwaforta, akwarela, papier; 37 x 27 cm (w świetle passe-partout);
opisany i sygn. l. d.: T. Sętowski, "Walka z wiatrakami", akwaforta, akwarela, E/A (ołówkiem
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.394
Z cyklu: Ludzie, 1972
węgiel, ołówek, tusz (flamaster, pisak), papier czerpany; 46 x 34 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold-K.1972.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
8 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.395
Charismatic impulse
serigrafia, papier; 39,5 x 58 cm (zadruk), 51 x 68 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu p. d.: Olbiński, l. d.: 209/350 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.396
She stops Folly
serigrafia, papier; 55,5 x 40,5 cm (zadruk), 72,5 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. p .d.: Olbiński (ołówkiem); nr l. d.: 55/350 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł