Marta LEŚNIAKOWSKA (ur. 1950)
Lot No.397
Basen nr 230. Hommage a David Hockney, 2010
fotografia barwna, wydruk cyfrowy na papierze Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), (papier archiwalny bezkwasowy); 40 x 40 cm;
sygn. i dat.: MLeśniak
estymacja: 500 - 600 zł
sygn. i dat.: MLeśniak
estymacja: 500 - 600 zł
Irena POPIOŁEK-RODZIŃSKA (ur. 1939)
Lot No.399
Kompozycja figuralna, 1979
akwarela, papier; 24,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn i dat. p. d.: Irena Popiołek / 979 (tuszem, pisakiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Ewa BIŃCZYK (ur. 1977)
Lot No.401
Wojownik
grafika, papier; 30 x 30 cm (odcisk płyty), 40,5 x 39 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: Wojownik, wklęsłodruk 8/20
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Ewa BIŃCZYK (ur. 1977)
Lot No.403
Gracz, 2009
wklęsłodruk barwny, papier; 60 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany wraz z nakładem u dołu: Gracz
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Wiesław HAŁADAJ (ur. 1959)
Lot No.405
Compassion, 2019
linoryt, papier; 67,5 x 97 cm (wymiar kompozycji), 70 x 100 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: COMPASSION LINOCUT 4/36 Haładaj'19 (ołówkiem);
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Izolda KOTLARCZYK (1933-2005)
Lot No.407
Bez tytułu, 1997
technika własna, papier; 32 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: IZOLDA KOTLARCZYK / 1997.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
1 000 zł
Szymon KOBYLIŃSKI (1927-2002)
Lot No.409
W pracowni
piórko, tusz, papier; 21,5 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: SK (w kompozycji).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Julitta KARWOWSKA-WNUCZAK (ur. 1935)
Lot No.410
Przygody Kota Filemona, 1977
Oryginał ilustracji: "Przygody kota Filemona", str. 53
gwasz, papier; 11 x 20 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
1 400 zł
Lot No.411
Przygody Kota Filemona, 1977
Oryginał ilustracji: "Przygody kota Filemona", s. 77
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
1 400 zł
Lot No.
413
Tramwaj parowy - Włochy
fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa, papier fotograficzny;
estymacja: 600 - 700 zł
estymacja: 600 - 700 zł
Piotr MICHNIKOWSKI (ur. 1960)
Lot No.415
Pejzaż z narożników, 2019
ceramika szkliwiona w drewnianej ramie; 60 x 74 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Piotr Michnikowski / "pejzaż z narożników" / 2019.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Lot No.
501
Lampa podłogowa
podstawa metalowa, klosz szklany; wys. 195, klosz 56 x 27 x 12 cm.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Lot No.
503
Gazetnik modernistyczny
stał niklowana, tkanina; 56,5 x 45 x 43 cm.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1 100 zł
Stefan GAŁKOWSKI (1912-1984)
Lot No.504
Kilim
wełna, len; 108 x 270 cm (z frędzlami);
na odwrocie wszywka z informacją o tkaninie: WANDA ZAKŁADY WŁÓKIENNICZE / KRAKÓW RĘKAWKA 30 - 32, lata 50 - 70. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 200 zł
Lot No.
505
Zajączek
ceramika; wys. 11 cm, podstawa 4 x 2 cm;
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 400 - 500 zł
Lot No.
507
Komplet do napojów: dzbanek i 8 szklanek
szkło malowane, złocone; dzbanek: wys. 28 cm, śr. 9 cm; szklanka: wys. 8 cm, śr. 8,5 cm;
Europa, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 100 zł
Europa, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 100 zł