Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.349
Impresje morskie, 2021
olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 5 500 - 6 600 zł
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 5 500 - 6 600 zł
Klaudiusz JĘDRUSIK (1928-1986)
Lot No.351
Bez tytułu
olej, płyta; 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: K. Jedrusik.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
sygn. p. d.: K. Jedrusik.
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
Marek BATORSKI (ur. 1967)
Lot No.353
Blue in green, 2014
olej, płótno; 140 x 90 cm;
sygn. l. d.: MB;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. l. d.: MB;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.354
Bez tytułu (9), 1990
akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
2 900 zł
Ryszard WOŹNIAK (ur. XX w Gdańsk)
Lot No.355
Jabłka, 1991
olej, płótno; 75 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19RTS91;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
sygn. i dat. p. d.: 19RTS91;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł
Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)
Lot No.357
Trzy cytryny i rak na talerzu, 2014/2016
olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 40 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski:
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
na odwrocie opis autorski:
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
EDUARD PETRASHESHYN (UR. 1994)
Lot No.359
Mój kochany Beagle, 2021
akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: P2021;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
sygn. i dat. p. d.: P2021;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.361
Let's Go, 2021
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Tomasz LUBASZKA (ur. 1961)
Lot No.363
Słup IV, 1992
technika własna, płyta; 54 x 44 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: T. LUBASZKA / "SŁUP IV" / (MAŁY) / 1992 / 54 x 44 oraz numer.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Adam FAGLIO (ur. 1954)
Lot No.365
Wszystko jedno, 2016
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2016;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jan FILIPSKI, XX w.
Lot No.367
Dyngus
olej, tektura; 54 x 62,5 cm;
na odwrocie nalepka z tytułem, danymi autora i techniką wykonania.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Juliusz LEWANDOWSKI [Juliusz MARTWY] (ur. 197
Lot No.369
W zielonym pokoju, 2021
akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. LEWANDOWSKI 2021;
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
6 000 zł
Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)
Lot No.371
Inny wymiar, 2012
olej, płótno; 64 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANI. P. KRUPIŃSKA . XI . 2012 r.
estymacja: 7 300 - 8 800 zł
estymacja: 7 300 - 8 800 zł
Piotr SZMITKE (1955-2013)
Lot No.373
Dolina wspomnień, 1999
olej, płótno; 66.4 cm x 81 cm,
napis na cokole: ARTE / Dieu / NOUS PROTEGERA.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Henryk KRYCH (1905-1980)
Lot No.375
Kwiaty
olej, płótno; 28 x 25 cm;
sygn. l. d.: H. Krych.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
sygn. l. d.: H. Krych.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.377
Bez tytułu (125), 2012
akryl, płótno; 20 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger 2012.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł
estymacja: 6 700 - 8 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.379
Bez tytułu II, 2011
akryl, płótno; 20 x 11 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger 2011 (II).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
NEAT
Lot No.381
Bez tytułu
olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. na rancie: NEAT.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
sygn. na rancie: NEAT.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Adam KOZIK (ur. 1972)
Lot No.383
Spotkanie
akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: A.KOZIK.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
sygn. l. d.: A.KOZIK.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Maciej KWIATKOWSKI
Lot No.385
Ołów w złoto 5, 2018
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
opis autorski na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)
Lot No.387
Deep inside, 2021
olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
Wojciech DŁUGOSZ (1924-2000)
Lot No.389
Kompozycja
olej, płótno; 53 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WD.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
sygn. p. d.: WD.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Olga DMOWSKA (ur. 1983)
Lot No.391
Dwa, 2018
akryl, płótno; 117 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Dwa" akryl na płótnie / OLGA DMOWSKA 2018 r.
estymacja: 3 400 - 4 100 zł
estymacja: 3 400 - 4 100 zł
Alicja TWAROWSKA
Lot No.393
Bez tytułu, 2019
olej, kruszec, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Twarowska / 2019.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł
estymacja: 6 700 - 8 000 zł
Justyna STRĄK (ur. 1987)
Lot No.395
Bez tytułu, 2008
akryl, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Justyna Strąk 2008
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł