Autor nieokreślony, francuski, XX w.
Lot No.206
Mewa w locie, lata 20. XX w.
brąz patynowany na zielono, marmur; 39 x 50 x 17 cm;
grawerunek na prawej stronie podstawy: Bronze par TIT;
Andrzej KRYNICKI (1930-2005)
Lot No.301
Okno, lata 60. /70. XX w.
fotografia; 18 x 13 cm;
na odwrocie odręczny napis autorski (?): A. Krynicki /Warszawa/ Kozietulskiego 44/5 / OKNO.
Lot No.
303
Zestaw 10 fotografii prasowych
prezentujących obiekty z polskich kolekcji muzealnych
fotografia czarno-biała, brom: wymiary różne;
Janusz BENEDYKTOWICZ (1918-2001) - przypisywany
Lot No.305
Mahomet - ilustracja do bajki
drzeworyt, papier; 31,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie monogramem: "JSzB";
Richard ANUSZKIEWICZ (1930-2020)
Lot No.307
Żółty odwrócony,1970
litografia barwna, papier; arkusz: 28 x 42,5 cm;
sygn. i datowany na płycie: p. d.: ANUSZKIEWICZ 1970.
Janina KONDRACKA-OKORNICKA (1927-2008)
Lot No.309
Pejzaż z białymi drzewami, 1955
akwaforta, papier; 28 x 31 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: JKondracka 1955 (również tytuł ryciny i technika).
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)
Lot No.311
Clown III, lata 50. XX w.
monotypia, bibułka; 22 x 16 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: St.Flin; l. d. tytuł.
Marek JAROMSKI (ur. 1953)
Lot No.313
Izabell, 1986
piórko, tusz, papier; 34,7 x 25,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: Xll 86 Izabell - Jaromski;
Grażyna BARTNIK (ur. 1952)
Lot No.319
Lew, 2009
technika własna (relief), tektura karbowana, farby; 65 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany z tyłu: LEW / g. baRTnik / 2009.
Otto SKULME (1887-1967)
Lot No.323
Traktor na pochodzie, 1951
olej, tektura; 37 x 26,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: O. Skulme 51;
Teresa STARZEC (ur. 1952)
Lot No.325
Ustka, 1989
olej, płótno; 27,5 x 51,5 cm;
sygn. p. d.: T. Starzec;
sygn. p. d.: T. Starzec;
Małgorzata GONSIOR
Lot No.327
Ucho igielne
olej, płótno; 73 x 53,5 cm;
sygn. na odwrocie: GONSIOR MAŁGORZATA - "UCHO IGIELNE";
Lech JAKUBIAK (1932-2019)
Lot No.329
Pejzaż mazowiecki
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Jakubiak;
sygn. p. d.: Jakubiak;
CHODZIEŻ
Lot No.602
Serwis do kawy z błękitną marmoryzacją
porcelana, marmoryzacja opalizująca, złocenia;
w składzie: - dzbanek z pokrywką: wys. 14,5 cm; - cukiernica: wys. 8 cm; - 6 filiżanek: wys. 7,2 cm;
Lot No.
606
Kubek z wizerunkiem Marszałka Piłsudskiego
terakota szkliwiona; 11 x 9,5 x 8 cm;
Polska, 2 ćw. XX w;
Polska, 2 ćw. XX w;
Lot No.
608
Filiżanka z dekoracją architektoniczną
porcelana biała, szkliwiona, ręcznie malowana: 4,8 x 9,5 x 7,3 cm;
Niemcy, Tettau (?); przełom XVIII/XIX wieku;
GARDNER
Lot No.610
Filiżanka ze spodeczkiem oraz łyżeczką
porcelana biała, kalka; filiżanka: 4,2 x 8,5 x 6,7 cm; spodeczek: 2 x 12 x 12 cm; dług. platerowej łyżeczki wytwórni Br. Henneberg: 11,5 cm;