Joanna RUSINEK (ur. 1979)
Lot No.349
Zamyślona
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. l. d.: J R.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. l. d.: J R.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Kazimierz ZIELIŃSKI (1923-2010)
Lot No.355
Jesień
brąz; 53 cm;
sygn. na podstawie: Kazimierz Zieliński "JESIEN".
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
3 500 zł
Lot No.356
Akt siedzący
brąz; 37 x 36 x 22 cm;
sygn. z boku: K.Zieliński.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
sygn. z boku: K.Zieliński.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
7 000 zł
Piotr BUBAK (ur. 1959)
Lot No.358
Głowa, 2020
brąz patynowany, złocony, kamienna podstawa, wys. całkowita: 26 cm;
sygn. na spodzie, na kamiennej podstawie: Piotr Bubak / 2020.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Lot No.361
Blue, 2010
olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2010 / x oraz napis: „ BLUE” J.S/2010/11/0002/0001
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
10 000 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Lot No.362
Zwierzęca geometria, 1995
akryl, płyta pilśniowa; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R. SOWIAK 95
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
1 300 zł
Wojciech GÓRSKI (ur. 1958)
Lot No.363
Z cyklu Androgyne, 1999
technika własna, 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: GÓRSKI; na odwrocie napsiy autorskie: WOJTEK GÓRSKI / CYKL "ANDROGYNE" / 1999
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Łukasz MANTAY (ur. 1988)
Lot No.365
Zgrzyt
akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: Lukasz/Mantay.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
sygn. p. d.: Lukasz/Mantay.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Tadeusz ŚWINIARSKI (ur. 1961)
Lot No.366
Bez tytułu, 2013
olej, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: T. Świniarski / 2013.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 800 zł
Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)
Lot No.367
Soul landscape, 2020
olej, akryl, węgiel, szelak, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: Andrzej / KASPRZAK, opisany i dat. p. g.: "Soul Landscape" / 2020;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.369
Bez tytułu (16), 1988
akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. g.: ĆWIERTNIEWICZ'88;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
3 500 zł
Marek BATORSKI (ur. 1967)
Lot No.371
Błękit zatopiony w zieleni, 2017
olej, płótno; 165 x 135 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: M. BATORSKI / "OBRAZ XXX" 2017.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Krystyna HUMIENNA, (ur. 1941)
Lot No.373
Kora platanu. Flecista II, 2001
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.Humienna 2001;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.375
Bez tytułu
olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.378
Głowy, 1971
długopis, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Andrzej NOWACKI (ur. 1953)
Lot No.380
Bez tytułu, 2003
tusz, patyk (?), kredka, papier; 32 x 24 cm (wymiar arkusza);
l. d. opis ołówkiem: 200503-1, sygn. i dat. p. d. ołówkiem: A. Nowacki 2003.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.382
Bez tytułu
flamaster, papier; 22 x 29 cm;
sygn. na odwrocie: H. Stażewski.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
1 600 zł
Jan PRUSKI (ur. 1957)
Lot No.384
Akt młodej dziewczyny, 1997
alugrafia, papier; 74 x 54 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Henryk TOMASZEWSKI (1914 - 2005)
Lot No.386
Leda, 1983
rysunek, piórko, tusz, papier; 16,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d. H. Tomaszewski 83
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
sygn. p.d. H. Tomaszewski 83
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
2 000 zł
Włodzimierz BUCZEK (ur. 1931)
Lot No.387
Portret T.P.
olej, płótno; 129 x 88,5 cm;
sygn. p. d.: W Buczek;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: W Buczek;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Krzysztof LUDWIN (ur. 1962)
Lot No.389
Montmartre Paryż, 2020
olej, płótno; 80 x 90 cm; sygn. p. d.: LUDWIN;
na odwrocie sygn., dat. i opisany: Krzysztof / Ludwin / "Montmartre / PARYŻ / 2020 oraz certyfikat oryginalności
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Krzysztof DUDZIŃSKI [KA DEE] (ur. 1953)
Lot No.391
Quantum tree, 2020
akryl, płótno; 100 x 70 cm;
opis autorski na odwrocie: Ka Dee / Krzysztof Dudziński / t: "Quantum tree" / 100 x 70 cm / akryl, płótno / 2020.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Andrzej LACHOWICZ (1939 - 2015)
Lot No.402
Cień, 1969
fotografia czarno-biała, brom, papier, płyta pilśniowa, 50 x 50 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł