Lot No.
908
Kanapa w typie Ludwik XVI z oparciem, XX w. drewno malowane na biało, tapicerowanie; 83 x 120 x 63 cm;
Stan do konserwacji

Lot No.
909
Kanapa w typie Ludwik XVI, XX w. drewno malowane na biało, tapicerowanie; 50 x 90 x 46 cm; do konserwacji

Lot No.
910
Para krzeseł w typie Ludwik XVI, XX w. drewno malowane na biło, tapicerowanie; 79 x 45 x 49 cm;
do konserwacji

Lot No.
911
Stolik potrójny, intarsjowany drewno, okleina, mosiądz; wymiary stolików: 55 x 54 x 38 cm, 53 x 46,5 x 34 cm, 49 x 30,5 x 39,5 cm; mocne ślady użytkowania.

Lot No.
912
Sekretera w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja sosnowa, okleina mahoniowa
wys. 225cm szer. 118cm gł. 48 cm