Leon Antoni BARAŃSKI (1943-2019)
Lot No.351
Tryptyk przestrzenny, 1976
gwasz, ołówek, papier; 20 x 20 cm (w świetle passe-partout, każda z prac);
każdy sygn. i dat. l. d.: ALBarański 76 (tuszem).
estymacja: 700 - 800 zł
estymacja: 700 - 800 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952, Mogielnica)
Lot No.353
Zestaw 3 prac, 1992
cienkopis brązowy, papier;
29 x 20 cm (wymiar kompozycji);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Agnieszka ŁAKOMA (ur.1980)
Lot No.355
Fleur 10, 2019
olej, płótno; 80 x 80 cm;
opis autorski na odwrocie: Fleur 10 / Agnieszka / Łakoma 2019.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
Wojciech MATUSIK (ur. 1977)
Lot No.356
Casablanca
grafika komputerowa, papier; 38,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. (przy krawędzi): Wojciech Matusik (tuszem).
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
600 zł
Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Lot No.357
Długi spacer V, 2014
litografia barwna, papier; 54,5 x 75,5 cm (kompozycja);
68,5 x 99,5 cm (arkusz);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
68,5 x 99,5 cm (arkusz);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
JAN TARASIN (1929-2009)
Lot No.359
Bez tytułu, 1990
litografia, papier; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: JTarasin 90
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
1 000 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Lot No.361
Analityk, 2019
olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J.ANTOSZCZYK / ANALITYK 2019 oraz opisany: 130 x 100 cm / o/p.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)
Lot No.363
Bez tytułu, 2020
akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
1 500 zł
Renata MICHALUK
Lot No.365
Lato I
technika własna, tworzywo sztuczne, len, liny żeglarskie, stilon,
35 x 34 cm;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
35 x 34 cm;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Mira SKOCZEK-WOJNICKA (ur. 1959)
Lot No.367
W labiryncie, 2019
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. przy lewej krawędzi, po środku: M / MIRA/ 2019 (w prostokącie),
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Tomasz KURAN (ur. 1971)
Lot No.369
Gdy się zamyślisz pojawi się szary kot, 2019
akryl, płótno; 120 x 100 cm;
opisany z tyłu: T. KURAN / 2019 estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Edmund BURKE (1912-1999)
Lot No.370
Igraszki z nimfami
akwarela, gwasz, papier, 41 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Burke
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. p. d.: Burke
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 100 zł
Stanisław BATRUCH (1935-2015)
Lot No.371
Pejzaż, 1965
akryl, płótno, 75 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Batruch. 65;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
Bronisław KRZYSZTOF (ur. 1956r.)
Lot No.500
On i ona, 2009
komplet mebli składający się z 2 krzeseł i stolika;
brąz, lany kryształ; stolik: 66 x 119 x 72 cm, krzesło: 81 x 51 x 63 cm (wysokość siedziska 42,5 cm);
estymacja: 78 000 - 90 000 zł
estymacja: 78 000 - 90 000 zł
58 000 zł
Monika GARLEY (ur. 1965)
Lot No.503
Bez tytułu
brąz patynowany, wys. 9,6 cm
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Jacek WALUSIAK (ur. 1957)
Lot No.507
Anioł, 1987
brąz patynowany; wys. 39 cm;
sygn. i dat. z tyłu rzeźby: 87 / JW. (monogram wiązany).
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
Lot No.
511
Wazon
szkło warstwowe niebiesko-żółte i przeźroczyste, ręcznie formowane; wys. 27 cm, śr. 7 cm.
estymacja: 500 - 600 zł
estymacja: 500 - 600 zł
Lot No.
513
Talerz autorski, lata 60. XX w.
szkło, malatura; śr. 44 cm;
opisany na spodzie T. 145,-.
estymacja: 900 - 1 400 zł
opisany na spodzie T. 145,-.
estymacja: 900 - 1 400 zł
Lot No.
515
Para kinkietów
metal niklowany, szkło; 86 x 16,5 x 20 cm;
Europa Zachodnia, 3. tercja, XX w.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł