Wladyslaw KUFKO (ur. 1955)
Lot No.406
Bez tytułu, 2005
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. l d.: KUFKO;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
sygn. l d.: KUFKO;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Marek PALUCH (ur. 1954)
Lot No.408
Spatium Areas II, 2016
technika mieszana, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: MAREK PALUCH / "SPATIUM AREAS II" 2016 / MIX MEDIUM/PK.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
5 000 zł
Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)
Lot No.411
Nautilus, 2019
akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "NAUTILIUS" 2019 / B. JARMOLIŃSKI.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Rafał STĘPNIAK (ur. 1953)
Lot No.414
Bez tytułu, 2017
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Stępniak 2017.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
KRZYSZTOF STĘPNIEWSKI
Lot No.1401
Group 1, 2017
olej, płótno; 120 x 100 cm.
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
MAGDALENA LASKOWSKA (UR. 1985)
Lot No.1402
Pole Mokotowskie - Ławeczki, 2019
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Pole Mokotowskie - Ławeczki" / 60 x 60 cm, akryl, / 2019 / Laskowska.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
2 800 zł
SOBECKI TOMASZ
Lot No.1403
Perspektywa - 4, 1987
fotografia, dibond; 50 x 70 cm;
sygn. i opisana z tyłu
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
sygn. i opisana z tyłu
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.1405
Monica Belucci, 2018
olej, płótno; 72 x 103 cm;
sygn. l. g.: S.MŁODOŻENIEC / 2018;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
ROBERT OLSZOWSKI (UR. 1969)
Lot No.1407
Czas i przestrzeń, 2018
akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.1409
Rozmowa z Vincentem, 2018
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Żołyniak,
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
sygn. p. d.: Żołyniak,
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Lot No.
507
Niciak
drewno; wys. 61 cm; szer. 61 cm; gł. 36 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Lot No.
510
Lampa trójramienna z regulacją wysokości
mosiądz polerowany, metal emaliowany; wys. korpusu 163 cm, dł. ramienia. 100 cm;
Włochy, 2 poł. XX w.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Włochy, 2 poł. XX w.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
5 000 zł
Lot No.
511
Zestaw do mokki
porcelana biała, dekoracja natryskowa, różowa, złocenia, zdobienia o geometrycznych formach;
6 filiżanek - wys. 5,5 cm, 6 spodków - średn. 11 cm, dzbanek z nak
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Bogusław MIROWSKI, XX / XXI w.
Lot No.513
Para rzeźb Bachusi - „Nalewaki” do butelek, 1999/2000
blacha srebrna pr. 999, plastik, tworzywo sztuczne; wys. 14 cm (każda);
sygn. na stopach figurek: B. Mirowski (każda).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Lot No.
1502
Automat do gier
tworzywo, plastik, metal; wys. 96 cm, szer. 41 cm, głęb. 37 cm;
Ślady napraw na wierzchu obudowy.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł