Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.349
Pejzaż
pastel, papier żeberkowy; 47 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JSzancenbach.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.351
Rzeka Bug
olej, płótno; 65 x 100 cm;
sygn. l. d .: S.Baj;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
sygn. l. d .: S.Baj;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
8 500 zł
Roman ŁACIAK (ur. 1951)
Lot No.352
Czerwona filiżanka albo głowa kota
olej, płótno; 77 x 56 cm,
sygn. p. d.: Łaciak;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
sygn. p. d.: Łaciak;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Waldemar FYDRYCH [MAJOR] (ur. 1953)
Lot No.354
Żółty Krasnal z Madalińskiego, 1982/2017
akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. przy prawej krawędzi u dołu: Major;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
10 500 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.355
Przygoda w przestworzach, 2017
olej, płótno; 70 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: JACEK SROKA 25 K 32 / 2017 / PRZYGODA / W PRZESTWORZACH.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.356
Tete secrete, 1978
brąz, marmur; wys. całkowita 27 cm; wys. podst. 15 cm;
sygn. i numerowany u dołu: MITORAJ / EA / 15.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
8 500 zł
Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)
Lot No.357
China Pret-a-porter, 2019
brąz; wys. 29 cm;
sygn. na spodzie, na dole sukni, gmerkiem: MG (M wpisane w G) / 2019, unikat.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.358
Mrówka
brąz patynowany, kamień, 40 x 16 cm;
sygn. na brzuszku od spodu: BCHROMY
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
2 800 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.360
Konik morski
brąz patynowany, 56 x 30 cm;
sygn. na podstawie od spodu: BCHROMY
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Henryk OPAŁKA (1929-2018)
Lot No.1302
Bez tytułu
litografia, papier; 73 x 51 cm;
sygn. u dołu: Litografia 4/10 H Opałka (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1304
Miesiąc miodowy, 1979
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. g.: [odcisk palca] H. PŁÓCIENNIK 79.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
2 500 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Lot No.1306
Pergamon II, 1978
monotypia, papier; 36 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Pergamon II" j. Kraupe 1978 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
BOŻEK KACPER
Lot No.1308
Teatr przeznaczenia
akwaforta, akwatnta, miękki werniks, papier, 55,5 x 41,5 cm (wymiar odbitki); 78,5 x 53,5 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII/XXI (ołówkiem); ty
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Anna SADOWSKA (ur. 1971)
Lot No.1310
Próba techno, 2000
wklęsłodruk, papier; 99 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Sadowska '2000 (ołówkiem); tytuł. pośrodku u dołu: - Próba techno - (ołówkiem); nr o
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
DUDA-GRACZ JERZY (1941 - 2004)
Lot No.1312
Załęcze - Spacerek " II, 1996
serigrafia?, papier; 54 x 39 cm;
sygn. i ed.: "Załęcze - Spacerek" II (18/20) Jeryz Duda Gracz. 1996
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 100 zł
Piotr KAMIENIARZ (ur. 1964)
Lot No.1314
Don Kichote, 2019
akryl, tusz, pisak czarny, papier; 49 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: P.KAMIENIARZ 2019 / "Don Kichote".
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Roman MODZELEWSKI (1912-1997)
Lot No.1316
Martwa natura, 1989
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1989
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
RYSZARD ZAJĄC (1929-2016)
Lot No.1318
Martwa natura - Oranż, 1971
olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: R / ZA / 71(ryta w malaturze);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
4 000 zł
Monika NIŻYŃSKA, XX w.
Lot No.1320
Krzesła, 2016
olej, płótno; 120 x 230 cm;
sygn. i dat. p. d.: M.Niżyńska - 2016.
estymacja: 5 000 - 8 000 zł
estymacja: 5 000 - 8 000 zł
3 500 zł
A. COFIN, XX w.
Lot No.1321
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
sygn. p. d.: … A. Cofin.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
1 300 zł
Ludwik KLIMEK (1912-1992)
Lot No.1322
Pejzaż
piórko, tusz, tusz lawowany, papier; 23,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
p. d. okrągła pieczęć: ATELIER KLIMEK 1998.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
GIBASZEK WACŁAW (UR. 1953)
Lot No.1324
Bez tytułu
olej, płótno; 59,5 x 72,5 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Jarosław KUKOWSKI (ur. 1972)
Lot No.1326
Martwa natura ze świecą, 1994
olej, płyta; 60 x 74 cm;
sygn. na odwrocie: KUKOWSKI.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
sygn. na odwrocie: KUKOWSKI.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
10 000 zł
Bożena WAHL (ur. 1932)
Lot No.1328
Clowny
akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: BWahl
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
sygn. p. d.: BWahl
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Bolesław GASIŃSKI (ur. 1935)
Lot No.1330
Bez tytułu
olej, płótno; 65 x 63 cm;
sygn. p. d.: B.Gasiński 76-7.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł
sygn. p. d.: B.Gasiński 76-7.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł
Lucyna PATALITA (ur. 1955)
Lot No.1332
Na koniku
olej, płótno; 35 x 46 cm;
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
sygn. l. d.: L. PATALITA.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
ŚWIECIMSKI JERZY
Lot No.1334
Santa Maria Della Salute - Venezia, 1998
olej, karton, 72 x 50,5 cm; sygn. p. d.: JŚwiecimski 98, opisany na odwrocie l. d.: SANTA MARIA / DELLA SALUTE / - VENEZIA / 1998.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
estymacja: 2 200 - 3 000 zł