Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)
Lot No.101
Kompozycja
offset z folią wtłaczaną,
papier, 84 x 64 cm;
Cena wywoławcza.
500 zł
Teodor DURSKI (ur. 1976)
Lot No.103
Sen, 2004
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
opisana u dołu: "Sen" Serigrafia 18/33
Teodor Durski 2004
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Roy LICHTENSTEIN (1923 - 1997)
Lot No.105
M-Maybe, ok.1980
serigrafia, papier, 84 x 84 cm;
sygn. p. d.: Lichtenstein;
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Lot No.107
Zwiastun
litografia, papier, 71 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Naliwajko p. d.: 125/360
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Jerzy PANEK (1918 - 2001)
Lot No.109
Chorągiew 10 - Portret Marii Blumenfeld
drzeworyt, papier,
55 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1962
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Jadwiga MAZIARSKA (1913-2003)
Lot No.111
Kompozycja dynamiczna
rysunek, tusz, kredka, papier, 22,5 x 17 cm
(w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Hilary KRZYSZTOFIAK (1926 - 1979)
Lot No.113
Autoportret
węgiel, papier, 46 x 32 cm;
sygn. p. d.: H. Krzysztofiak
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Zbysław MACIEJEWSKI (1946 - 1999)
Lot No.115
Tańcząca dziewczynka i sfinks
piórko, flamaster, papier,
19,5 x 21,8 cm (w oewietle oprawy),
sygn. p. d.: Zb
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Inez KRUPIŃSKA (ur. 1968)
Lot No.117
Anioł z muszlą
technika własna, papier,
41 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie napis: INEZ KRUPIŃSKA 2004
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.301
Babie lato
olej, płótno, 70 x 90 cm;
sygn. p. d.: Młodożeniec 1977
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)
Lot No.303
Gest II
olej, płótno, 120 x 100 cm;
na odwrocie napis: 120 x 100 cm
/ Ireneusz / Pierzg / 1962 / GEST. II.
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)
Lot No.305
Pegaz
gwasz, tektura, 55 x 60 cm;
sygn. p.d.: EUGENIUSZ GEPPERT
Cena wywoławcza.
8 200 zł
Witold ZACZENIUK (1918 - 1999)
Lot No.307
Grajkowie
gwasz, papier,
67 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Danuta LEWANDOWSKA (1927 - 1977)
Lot No.309
Kompozycja 62/1975
technika własna, płyta piloeniowa,
27 x 21,2 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.311
Morze Czarne, 2007
olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie:
DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.313
Święty Mikołaj
olej, płyta, 57 x 48 cm; w załączeniu zdjęcie
z autorskim potwierdzeniem autentyczności
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Marian CZAPLA (ur. 1946)
Lot No.315
Anturium dla Bożeny, 2002
akryl, tusz, brystol, 70 x 50 cm;
sygn. l.g.: Czapla
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Lot No.317
Cztery Gracje, 1988
olej, tempera, płótno, 65 x 92 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.319
Wenus architektoniczna, 2000
olej, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2000
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.321
Przed lustrem, 1980
olej, płótno, 78 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.323
Spotkanie na tarasie, 1988
olej, płótno, 95 x 110 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
34 000 zł
Jan TARASIN (ur. 1926)
Lot No.325
Szkoła przedmiotów III, 2004
olej, płótno, 109,5 x 150 cm;
sygn. l.d.: Jan Tarasin 04
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Mariusz KRUK (ur. 1952)
Lot No.327
Bez tytułu, 2002
pastel, papier, 35 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie:
M. KRUK / Poznań X 2002 r.
Cena wywoławcza.
4 000 zł