WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.331
P - 74 - 2008 - 3031
olej, płótno, 116,5 x 180 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 74-08
na odwrocie: P - 74 - 2008 - 3031
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Maria ANTO (ur. 1937)
Lot No.333
Zabudowania
olej, płótno, 68 x 100 cm;
sygn. p.d.: Maria Anto; na odwrocie sygn.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Michał ZABOROWSKI (ur. 1960)
Lot No.335
Krewetki 1993
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn l. d. M Zaborowski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)
Lot No.337
Kompozycja fakturowa 77 cm
olej, płyta piloeniowa, 57 x 60 cm;
sygn. p. d.: 1985 KIERZKOWSKI
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI
Lot No.339
Krajobraz z meteorem, 1999
technika mieszana: akryl, olej, pastel, tektura,
70 x 100 cm;
sygn. p.d.: G.MORYCIŃSKI 1999
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)
Lot No.341
Portret kobiety
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie na płótnie:
R. ZAKRZEWSKI . / . I. 1989. OLEJ / 1
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Maurits Cornelis ESCHER (1898-1972) - według
Lot No.343
Góra i dół
blacha srebrzona, olej, sklejka, 186 x 96 cm;
sygn. p. d.: AD (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.345
Melpomena
piórko, sepia, tusz, biały gwasz,
papier niebiesko zielony, 17,5 x 16,7 cm
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.347
Kobieta przy oknie, 1956
gwasz, tusz, papier milimetrowy,
36,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.349
Sauterelle
olej, płótno, 55 x 45,5 cm (owal);
sygn. u dołu po środku: LEBESTEIN
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Remigiusz DULKO (ur. 1955)
Lot No.401
Świecznik "Adam i Ewa"
brąz patynowany,
wys. 61, szer. 44 cm
Cena wywoławcza.
2 400 zł