Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952), Danuta PASIKOWSKA
Lot No.502
PASIKOWSKA, XX w.
Bez tytułu
wełna; 90 x 60 cm;
estymacja: 16 000 - 23 000 zł
wełna; 90 x 60 cm;
estymacja: 16 000 - 23 000 zł
Lot No.
504
Grande levriero
ceramika, kryształy Swarovskiego; ręcznie malowany; wys. 97 cm;
sygnatura wytwórni u podstawy
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
sygnatura wytwórni u podstawy
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
SPECTRE ART
Lot No.506
Pantera - czarna, 2019
polimer metalizowany; 76 x 154 x 32 cm;
sygn. na prawej przedniej łapie.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Lot No.
508
Fotel pikowany
metal, skóra; wys. 95 cm; szer. 61 cm; gł. 55 cm;
Skandynawia, XX w.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Skandynawia, XX w.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Lot No.
510
Fotel obrotowy
tworzywo sztuczne, siedzisko tapicerowane, żółte; wys. 106 cm, szer. 74 cm, gł. 56 cm;
Skandynawia (?), 3 ćw. XX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Skandynawia (?), 3 ćw. XX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Lot No.
512
Lampa podłogowa z półką
metal niklowany, drewno, papier, druk kolorowy; szkło przeźroczyste, szkło mleczne;
wys. 167,5 cm, średnica blatu półki 30 cm, średnica podstawy 38 cm. Europa
estymacja: 1 700 - 2 200 zł
estymacja: 1 700 - 2 200 zł
1 500 zł