Kacper BOŻEK (ur. 1974)
Lot No.349
Koniec i początek
akwaforta, akwatinta, miękki werniks, papier; 55,5 x 41,5 cm (wymiar odbitki); 78,5 x 53 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII/XXI (ołówkiem); ty
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.350
Potyczka na podwórku
piórko, tusz, tusz lawowany, papier; 15,5 x 22 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TKantor.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. d.: TKantor.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
4 300 zł
Kazimierz OSTROWSKI (1917-1999)
Lot No.351
Zielony muchomor
tempera, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier zielony;
67 x 48 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Edward DWURNIK (1943-2018)
Lot No.353
Człowiek ze świnią, 1985
akwaforta, papier; 76 x 56 cm (wymiar arkusza): 64,5 x 49 cm (odcisk płyty):
sygn. i opisany pod ryciną: akwaforta 10/10, "Człowiek ze świnią", EDwurnik 85 (oł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Marian KONIECZNY (1930-2017)
Lot No.354
Akt kobiecy, 1991
brąz patynowany; wys. całkowita 62,5 cm;
sygn. i dat. na podstawie: MKonieczny 91, na dole podstawy numer odlewu: 5/8, dołączony certyfikat autentyczności.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
7 000 zł
Jacek ŻUŁAWSKI (1907-1976)
Lot No.1301
Portret Marii Englert
olej, płótno; 100 x 76 cm;
na odwrocie, na płótnie naklejka wystawowa z galerii APENDIX Pawła Sosnowskiego z maszynowo wypisanym autorem oraz tytułem obrazu. W
estymacja: 4 800 - 6 400 zł
estymacja: 4 800 - 6 400 zł
JAN SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.1303
Pejzaż norweski z okrętem, 1983
olej, płótno, 101 x 115 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
JULIUSZ JONIAK (UR. 1925)
Lot No.1304
Morze w Gollioure, 1996
olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn. p. d.: JONIAK 96., na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / " MORZE W GOLLIOURE" / 65 x 81 / 1996
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
12 000 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.1305
Portret Józefa Gielniaka X, 1963
drzeworyt, papier; 49 x 40 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)
Lot No.1307
Kwiaty, 1952
monotypia, bibuła naklejona na kartonie; 27 x 36 cm (wymiar odbitki), 31,5 x 40 cm (wymiar bibuły);
estymacja: 4 000 - 5 400 zł
estymacja: 4 000 - 5 400 zł
Aleksander MITKA (ur. 1946)
Lot No.1309
Studenci w pracowni T. Kantora z udziałem I. Mitoraja - ASP w Krakowie, 1968/2003
fotografia w technice gumy dwuchromianowej, papier Fabriano; 50,2 x 73,8 cm (wymiar odbitki), 59,8 x 79,8 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: AMitka 1968/2003
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
sygn. p. d.: AMitka 1968/2003
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Józef MULARCZYK (1916-?)
Lot No.1311
Młynówka, 1997
olej, płyta, 35 x 44 cm;
sygn. p. d.: J MULARCZYK;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
sygn. p. d.: J MULARCZYK;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.1313
Bez tytułu (84), 1993
akryl, płótno; 85 x 105 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'93.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
KAZIMIERA MOSKAŁA (ur. 1932)
Lot No.1315
Kraśnik Lubelski, 1980
technika własna; płyta; 22,5 x 17 cm;
sygn. l. d.: Kazimiera Moskała 80 r.;
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł
Zdzisław KŁOSIŃSKI (1918-1982)
Lot No.1317
Orka, 1975
olej, deska, 28,5 x 47,5 cm;
sygn. l. d.: Z. KŁOSIŃSKI 75;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
sygn. l. d.: Z. KŁOSIŃSKI 75;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.1319
Kompozycja, 1971
kredka, tusz (długopis czarny), papier; 25,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 400 - 7 200 zł
estymacja: 5 400 - 7 200 zł
Maciej Gąbka (ur. 1993)
Lot No.401
Familiar feeling (Wunder-baum), 2019
marmur; 25 x 14,8 x 3 cm
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 800 zł
Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)
Lot No.402
Z cyklu: Smartfony, 2016-2017
szkło, spray, drewno; 97,7 x 49,2 cm.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
7 000 zł
Agata MOCARSKA (ur. 1974)
Lot No.403
Egg of wisdom, 2017
mosiądz polerowany; wys. 62 cm; 18 x 18 cm (wymiar podstawy);
sygn. z boku na podstawie: AM (monogram wiązany w odlewie).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
3 800 zł
Tomasz MUSIAŁ (ur. 1974)
Lot No.404
Orzeł szary, 2013
akryl, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ MUSIAŁ / ORZEŁ SZARY / 2013/14 / AKRYL 150 / 150;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
11 500 zł
Franek XAWERY (ur. 1988)
Lot No.405
Radości kształtują zwycięzcę - AVE VIKTORIA, 2018-2019
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i opis na odwrocie: "Radości kształtują / zwycięzcę - AVE VIKTORIA " [sic!] / SIŁA DĄŻENIA, / STOPKLATKA, / BY DOSTRZEC NIUANSE
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Aleksander ROSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.407
Pola w śniegu, 2008
olej, płótno; 97 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski: ALEKSANDER / ROSZKOWSKI / 886 [w okręgu] "POLA W ŚNIEGU" /
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Pola PIESTRZENIEWICZ (ur. 1996)
Lot No.409
Szkic 73, 2019
akryl, płótno; 140 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2019 Pola Piestrzeniewicz.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.411
Bez tytułu
olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Sandra TREJDEROWSKA (ur. 1996)
Lot No.413
Cierpienie, 2019
akwaforta, akwatinta, papier; 49,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
61,5 x 68 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Cierpienie" 4/20 akwaforta / ak
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Aleksandra BUCZKOWSKA (ur. 1978)
Lot No.415
Z cyklu: Boginie
kolaż, fotografia, papier fotograficzny; 70 x 45 cm (w świetle opraw).
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Igor PANCHUK (ur. 1981)
Lot No.417
Wiatr
akryl, olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. l. d.: IP (monogramem).
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
sygn. l. d.: IP (monogramem).
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Katarzyna REWOLTE (ur. 1998)
Lot No.419
QoTeQ, 2019
olej, akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "QoTeQ" / KATARZYNA / REWOLTE 2019.
estymacja: 600 - 700 zł
estymacja: 600 - 700 zł
MICHAŁ [SEPE] WRĘGA (UR. 1982)
Lot No.421
Dying Surfer Meets His Maker, 2017
technika mieszana, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. p.d.: SEPE;
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
sygn. p.d.: SEPE;
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
9 000 zł