Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.301
Bez tytułu, 1976
akryl, relief, płyta pilśniowa; 22 x 22 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 1976 / H, Stażewski oraz stempel wywozowy z numerem i nalepki własnościowe.
estymacja: 26 000 - 30 000 zł
estymacja: 26 000 - 30 000 zł
24 000 zł
Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)
Lot No.302
Transcendent I - 1, 2010
olej, płótno; 100 x 110,5 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: T.G. WIKTOR; oraz opis autorski na odwrocie na krośnie malarskim: TRANSCENDENT I - 1 / 2010 / OLEJ,
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Lot No.303
Szkic 2
gwasz, olej, papier; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Mark;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
sygn. p. d.: E. Mark;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
5 500 zł
Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)
Lot No.305
Podział, 1985
linoryt barwny, relief (goffrage), papier; 92 x 62 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 1985 r. Podział., 5/10 II, Jerzy Grabowski imp. (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.308
Sygnały, 1983
olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Tchórzewski '83;
estymacja: 85 000 - 110 000 zł
70 000 zł
Włodzimierz KUNZ (1926-2002)
Lot No.309
Dyptyk, z cyklu: Morze Śródziemne, 1995
olej, collage, płótno; 73 x 122 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn. p. d.: WŁ. KUNZ;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
sygn. p. d.: WŁ. KUNZ;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.311
Rzeka Bug. Zmierzch, 2017
olej, płótno; 75 x 150 cm;
sygn. p.d.: S. Baj; sygn. na odwrocie na płótnie p.g.: Stanisław Baj | Rzeka Bug | Zmierzch 2017
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
12 000 zł
Jacek SIENICKI (1928-2000)
Lot No.312
Fikus, lata 80. XX w.
olej, płótno; 46 x 33 cm;
estymacja: 24 000 - 27 000 zł
estymacja: 24 000 - 27 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.315
Wyrób obuwia, 1995
olej, płótno; 106 x 153 cm;
estymacja: 55 000 - 75 000 zł
estymacja: 55 000 - 75 000 zł
50 000 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Lot No.317
Bez tytułu, 1989
olej, płótno; 131 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: 131 x 101 1989 SROKA
estymacja: 8 000 - 12 000 zł
estymacja: 8 000 - 12 000 zł
8 000 zł
Karol WIECZOREK (ur. 1949)
Lot No.318
Dialog z Picassem
olej, płótno; 49 x 70 cm;
sygn. p. d.: Karol Wieczorek.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: Karol Wieczorek.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.320
Pochód, 2017
olej, płótno; 77 x 77 cm;
sygn. na odwrocie: KBereźnicki oraz opisany: Kiejstut Bereźnicki / Pochód - 2017.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)
Lot No.325
Trzy stojące postaci, 2002
olej, płótno; 149,5 x 199,5 cm;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Halina EYSYMONT (ur. 1932)
Lot No.327
Rusztowanie, 1962
olej, płótno; 50 x 32 cm;
sygn. śr. d.: H. EYSYMONT;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. śr. d.: H. EYSYMONT;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Henryk ZIEMBICKI - FANTAZOS (ur. 1944)
Lot No.329
Wyspa czyśćcowa, 1969
olej, płótno; 119,5 x 70 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.331
Runaway dream, 2019
akryl, płótno; 83 x 66 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.
estymacja: 55 000 - 75 000 zł
sygn. p. d.: Olbiński.
estymacja: 55 000 - 75 000 zł
50 000 zł
Ryszard ZAJĄC (1929-2016)
Lot No.332
Owoce, 1971
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: RY / ZA / 71;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.334
Martwa natura z pędzlami ,1964
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 30 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI (wydrapane); dat. p. d.: 13 I 964 (wydrapane);
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Czesław MINKUS (ur. 1957)
Lot No.337
Lato z M. 1976
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: c. minkus / Czet MINKUS / - LATO Z M. (1976) /
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.338
Martwa natura
olej, płótno; 75 x 90 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
14 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.339
Martwa natura ze skrzypcami, 1997
olej, płótno; 75 x 84,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 15 500 - 19 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 15 500 - 19 000 zł
14 500 zł
Jan DOBKOWSKI
Lot No.341
Genesis CLXII, 1988
ołówek, karton; 73 x 51 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / "GENESIS CLXII" 1988 / rysunek ołówkiem /
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
2 500 zł
Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)
Lot No.342
Zestaw 2 grafik
1. Bieg przez płotki, 1972 - offset, sitodruk, papier; 50 x 65 cmŁ
2. Bramkarz I, 1966 - sitodruk, papier; 86,5 x 61 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Alicja WAHL (ur. 1932)
Lot No.344
Zamyślona kobieta, 1998
technika mieszana (tusz, pędzel, piórko, pastel), papier; 27 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A Wahl / 1998.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
1 400 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.346
Paw
rzeźba w brązie, brąz patynowany; wys. 46 cm.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
6 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.347
Pegaz
brąz patynowany, wys. 44 cm.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
3 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.348
Ślimak, z cyklu: Rzeźba ponadczasowa
brąz patynowany, amonit, wys. 12,5 cm, szer. 16 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 3 000 - 3 400 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 3 000 - 3 400 zł
3 300 zł