Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.349
Anioł
rzeźba wisząca, brąz patynowany, agat, wys. 40, 5 cm;
sygn. w dolnej części szaty: BCHROMY.
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Lot No.351
Akt, 2005
brąz niklowany; wys. 70 cm;
sygn. u dołu: M.SIERPIŃSKI / W WA.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Zygmunt RYTKA (1947-2018)
Lot No.352
Obiekt nietrwały, 1989
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 24 x 17,8 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: RYTKA ZYGMUNT / „OBIEKT NIETRWAŁY” / „IMPERMANENT OBJECT” 1989
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
1 600 zł
Teresa RUDOWICZ (1928-1994)
Lot No.353
Zmartwychwstały, 1989
akwarela, tusz, piórko, karton; 15 x 10,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Paweł ALTHAMER (ur. 1967)
Lot No.355
Lalka - klaun, 1996
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 32 cm;
sygn. i dat. na plecach stemplem: ALTHAMER 96.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
6 000 zł
Paweł ALTHAMER (ur. 1967)
Lot No.356
Lalka - klaun z zielonym nosem, 1996
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
6 000 zł
ZDZISŁAW MAJROWSKI - MEYRO (UR. 1952)
Lot No.1301
Kwiaty w wazonie, 2018
olej, płótno; 70 x 50cm.;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Marian MAKARSKI (ur. 1928)
Lot No.1303
Z cyklu: Miasto,
olej, płótno; 72 x 93 cm;
sygn. p. d.: M. MAKARSKI.
estymacja: 5 500 - 6 400 zł
sygn. p. d.: M. MAKARSKI.
estymacja: 5 500 - 6 400 zł
WIESŁAW GRZECH (UR. 1959)
Lot No.1305
Nr 1, 2014
olej, płótno; 81 x 100 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Włodzimierz KOTKOWSKI (1942-2011)
Lot No.1307
Miotaczka w szatni, 1977
akwatinta, akwaforta, papier; 52,3 x 39,5 cm (wymiar odbitki), 56 x 41,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WKotkowski 1977 (ołówkiem);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
BOHDAN URBANOWICZ (1911-1994)
Lot No.1309
Bez tytułu, 1964
olej, płótno; 62 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: U 64.
estymacja: 1 800 - 2 800 zł
sygn. i dat. p. d.: U 64.
estymacja: 1 800 - 2 800 zł
JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Lot No.1311
Bez tytułu
olej, płótno; 27 x 42 cm;
sygn. p. d.: Jul. Narzyński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: Jul. Narzyński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
1 800 zł
Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)
Lot No.1313
Przygotowania przed podróżą, 1976
olej, płótno, 120 x 110 cm; sygn. i dat. p.d.: B. SZUBIŃSKA 76.; sygn. i opisany na odwrocie: BARBARA SZUBIŃSKA / "Przygotowania przed podróżą" / olej 1976
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Barbara MASSALSKA (1927-1980)
Lot No.1315
Syreny, 1973
olej, płótno, 100 x 120 cm; na odwrocie napisy autorskie oraz nalepka z MN w Gdańsku z wystwy pośmiertnej z 1983
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Kaja Solecka (ur. 1974)
Lot No.1317
Koniec lata, 2019
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: KAJA SOLECKA;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: KAJA SOLECKA;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 000 zł
Marek KWASZKIEWICZ (ur. 1943)
Lot No.1319
Dialog, 2008
olej, papier brązowy, 74 x 52 cm; sygn. na odwrocie: St. Dawski (ołówkiem)
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
TADEUSZ DOMINIK (1928-2014)
Lot No.1321
Widok łąki
ołówek, papier;
22,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
STEFAN GIEROWSKI (UR. 1925)
Lot No.1323
Kompozycja
ołówek, papier; 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gierowski (długopisem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
WALENTYNA PSZENICZNA-CHAŁACZKIEWICZ (1923-201
Lot No.1325
Ewa - Rzeźba ogrodowa, 1954/1987
ceramika; 72 x 38 x 36 cm;
praca ujęta w katalogu: Rzeźba. Walentyna Pszeniczna-Chałaczkiewicz, Warszawa 2003, poz. 3.
estymacja: 4 500 - 6 500 zł
estymacja: 4 500 - 6 500 zł
Krzysztof STĘPNIEWSKI
Lot No.403
Group 1, 2017
olej, płótno; 120 x 100 cm.
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.405
Akt, 2018
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Dariusz MILCZAREK (ur. 1985)
Lot No.407
Bez tytułu, 2016
tempera żółtkowa, płótno; 90 x 120 cm;
na odwrocie, na płótnie napis autorski: D. MILCZAREK / bez tyt. / temp. żółtkowa / 90 x 120 cm; 2016 r.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Ewa PEŁKA (ur. 1952)
Lot No.410
Cykl Rzeźba Ziemi, 2001
olej, płótno; 130 x 260;
na odwrocie napisy autorskie: Cykl Rzeźba Ziemi 2001 R / 130 x 260 / Ewa Pełka
estymacja: 10 000 - 15 000 zł
estymacja: 10 000 - 15 000 zł
8 000 zł
Marek PALUCH (ur. 1954)
Lot No.411
Statium areas XX, 2019
technika mieszana, płyta; 100 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: MAREK PALUCH / "STATIUM AREAS XX " 2019 / TECH. MIESZANA / 100 X 100 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł