Stanisław BAJ (ur. 1953)

Lot No.
1
Rzeka Bug, 2013 olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: S. Baj
Cena sprzedaży 5 000 zł

Elżbieta BANECKA (ur. 1965)

Lot No.
2
Tokimono, 2017 akryl, olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. i dat. p. d.: Elżbieta / Banecka / 2017
Cena sprzedaży 2 200 zł

Piotr BOGUSŁAWSKI (ur. 1941)

Lot No.
3
Z cyklu: Twarze, 2012 akryl, papier; 59 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: BOGUSŁAWSKI 11/12.
Cena sprzedaży 500 zł

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

Lot No.
4
Opozycja, 1988 serigrafia, karton; 59 x 42 cm (zadruk);
sygn. i dat. p. d.: H. Chyliński 88
Cena sprzedaży 800 zł

Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)

Lot No.
5
Figura 12, 2012 intaglio, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Agnieszka Cieślińska 2012
Cena sprzedaży 300 zł

Mirosław DUCHOWSKI (ur. 1948)

Lot No.
6
Nagroda 2, 2014 technika własna, mieszana, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena sprzedaży 2 400 zł

Jacek DYRZYŃSKI (ur. 1946)

Lot No.
7
Wielokrotności, 2012 masa papierowa, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: JACEK DYRZYŃSKI 2012
Cena sprzedaży 2 200 zł

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Lot No.
8
Wirujące rozbłyski, 2017 akryl, płótno; 92 x 68 cm;
sygn., dat. i opisany na odwricie
Cena sprzedaży 2 200 zł

Wojciech FANGOR (1922-2015)

Lot No.
9
Bez tytułu (Warszawa), 1945 ołówek, papier; 21 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Fangor 45
Cena sprzedaży 5 500 zł

Piotr GARLICKI (ur. 1969)

Lot No.
10
Plakat - Two Worlds druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile l. d.: GARLIK 2016
Cena sprzedaży 200 zł

Piotr GARLICKI (ur. 1969)

Lot No.
11
Plakat - Calineczka dla dorosłych druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile po środku, po prawej: GARLIK 2015
Cena sprzedaży 200 zł

Piotr GARLICKI (ur. 1969)

Lot No.
12
Plakat - 20-lecie teatru montownia druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile l. d.: GARLIK 2017
Cena sprzedaży 200 zł

Piotr GAWRON (ur. 1943)

Lot No.
13
Medium brąz; wys. 26 cm, szer. 19 cm, głęb. 20 cm;
sygn. z tyłu, u dołu: GAWRON
Cena sprzedaży 3 500 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Lot No.
14
Bez tytułu, 1978 akwarela, karton; 73 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Gierowski 78 (zatarte)
Cena sprzedaży 7 500 zł

Joanna GOŁASZEWSKA (ur. 1961)

Lot No.
15
Zimowe mgły, 2016 akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna Gołaszewska / 2016
Cena sprzedaży 500 zł

Dorota GRYNCZEL (1950-2018)

Lot No.
16
Kompozycja 13/91, 1991 olej, płótno; 46 x 34 cm;
na odwrocie opisany: Grynczel
Cena sprzedaży 2 400 zł

Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)

Lot No.
17
Bez tytułu - (Życzenia) druk, papier; 100 x 70 cm.
Cena sprzedaży 200 zł

Zygmunt JANUSZEWSKI (1956-2013)

Lot No.
18
Das Orakel / Wyrocznia, 2003 litografia, papier; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: januszewski 03
Cena sprzedaży 500 zł

Prot JARNUSZKIEWICZ (ur. 1977)

Lot No.
19
Z cyklu: Traces, 2014/2018 fotografia barwna, wydruk cyfrowy,
papier fotograficzny; 30 x 40 cm
Cena sprzedaży 300 zł

Wiktor JĘDRZEJEC (ur. 1961)

Lot No.
20
Gitarzysta, 2011 kaligrafia, papier; 60 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jędrzejec / 2011
Cena sprzedaży 600 zł

Rafał KOCHAŃSKI (ur. 1973)

Lot No.
21
Z cyklu: Orfeusz i Eurydyka, 2015 wydruk cyfrowy, karton; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Kochański 2015
Cena sprzedaży 100 zł

Grzegorz KOWALSKI (ur. 1942)

Lot No.
22
Moebius, 2005 gwasz, kredka, papier; 26 x 30 cm;
sygn. p. d.: KOWALSKI
Cena sprzedaży 700 zł

Artur KRAJEWSKI (ur. 1971)

Lot No.
23
Foty pstrykam stopą - tryptyk, 2017 fotografia, grafika komputerowa, papier; 40 x 35 cm (każda z części);
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części
Cena sprzedaży 500 zł

Jan KUCZ (ur. 1936)

Lot No.
24
Bez tytułu ceramika, tkanina;
wys. 15 cm, szer. 25 cm, głęb. 24 cm
Cena sprzedaży 2 600 zł

Grażyna LANGE

Lot No.
25
Bez tytułu monotypia, papier; 81 x 61 cm;
sygn. i opisana p. d.: Grażyna Lange
Cena sprzedaży 200 zł

Zdzisława LUDWINIAK

Lot No.
26
Światło, z cyklu: Ze strychu, 2007 węgiel, grafit, kredka, papier; 100 x 70 cm;
praca opisana na odwrocie: Zdzisława Ludwiniak
Cena sprzedaży 600 zł

Wiesław ŁUCZAJ (ur. 1960)

Lot No.
27
Random Jet 10-1, 2018 akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WIESŁAW ŁUCZAJ
Cena sprzedaży 1 000 zł

Ryszard ŁUGOWSKI (ur. 1955)

Lot No.
28
Z cyklu: Dziennik - wibracje, 1995 tusz, papier; 95 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.
Cena sprzedaży 1 600 zł

Lech MAJEWSKI (ur. 1947)

Lot No.
29
Plakat BHP druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile po środku, po prawej: LECH MAJEWSKI (ujęte w okrąg)
Cena sprzedaży 200 zł

Lech MAJEWSKI (ur. 1947)

Lot No.
30
Plakat - Człowiek z La Manchy druk, papier; 98 x 68 cm;
Cena sprzedaży 100 zł

Lech MAJEWSKI (ur. 1947)

Lot No.
31
Plakat - Łowca druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile p. g. : LECH MAJEWSKI (ujęte w okrąg)
Cena sprzedaży 200 zł

Lech MAJEWSKI (ur. 1947)

Lot No.
32
Plakat - Lepiej już było... druk, papier; 98 x 68 cm;
Cena sprzedaży 100 zł

Sławomir MARZEC (ur. 1962)

Lot No.
33
Obraz na poprawę pamięci, z cyklu: Obrazy użytkowe, 2017 akryl, płótno; 30 x 24 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: ad memoriam SM 2017
Cena sprzedaży 1 000 zł

Leszek MĄDZIK (ur. 1945)

Lot No.
34
Paryż fotografia barwna, papier fotograficzny; 31 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Leszek Mądzik
Cena sprzedaży 900 zł

Paweł MICHALAK (ur. 1953)

Lot No.
35
Park Natolin, 2003 gwasz, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. MICHALAK 2003
Cena sprzedaży 500 zł

Tomasz MILANOWSKI (1972)

Lot No.
36
Bez tytułu, 2016 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MILANOWSKI / 2016
Cena sprzedaży 2 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Lot No.
37
Szkic z Krynicy, 2012 ołówek, papier; 21 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Krynica Modzelewski 2012
Cena sprzedaży 1 000 zł

Grzegorz MROCZKOWSKI (ur. 1966)

Lot No.
38
Pejzaż, 2014 akwarela, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d. na passe-partout: GRZEGORZ MROCZKOWSKI 2014
Cena sprzedaży 500 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

Lot No.
39
Mazury, 2008 technika mieszana (pastel, węgiel), papier; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Mazury / A. Myjak / 2008
Cena sprzedaży 2 400 zł

Paweł NOWAK (ur. 1956)

Lot No.
40
Z cyklu: Sunrise / Sunset, 2007 druk (ink druk), tusz, ołówek, wosk, pastel, karton;
30 x 21 cm; sygn. l. d.: NOWAK
Cena sprzedaży 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1943)

Lot No.
41
Grawitacje, 2013 technika mieszana (ołówek, pastele), papier;
64,5 x 47 (w świetle passe-partout)
Cena sprzedaży 2 400 zł

Krzysztof OLSZEWSKI (ur. 1956)

Lot No.
42
Znaki - 2, 2000 serigrafia, papier; 72,5 x 50,5 cm (zadruk);
sygn., dat. i opisana u dołu
Cena sprzedaży 100 zł

Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)

Lot No.
43
Bez tytułu grafika artystyczna, papier Fabriano; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B OLniski
Cena sprzedaży 800 zł

Grzegorz PABEL (ur. 1940)

Lot No.
44
Bez tytułu, 2017 collage, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: PABEL
Cena sprzedaży 3 300 zł

Janusz PASTWA (ur. 1944)

Lot No.
45
Bez tytułu (Twarz), 1984 ceramika; wys. 30 cm, szer. 29 cm, głęb. 19 cm;
sygn. i dat. wewnątrz, po lewej stronie: Pastwa 1984
Cena sprzedaży 2 200 zł

Teresa PĄGOWSKA (1927-2007)

Lot No.
46
Postać ludzka z ogonem, 1988 tusz, pędzel, papier; 42 x 30 cm;
sygn. p. d.: TP. 88
Cena sprzedaży 3 500 zł

Roman PIETRZAK (ur. 1963)

Lot No.
47
Leonardo, 2000 brąz, drewniana podstawa; wys. całkowita: 36 cm;
sygn. na dole, z lewego boku: PK
Cena sprzedaży 600 zł

Roman PIETRZAK (ur. 1963)

Lot No.
48
Numer 26, 1997 technika własna, papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: ... - nieczytelnie
Cena sprzedaży 700 zł