Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.1
Rzeka Bug, 2013
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: S. Baj
sygn. p. d.: S. Baj
5 000 zł
Elżbieta BANECKA (ur. 1965)
Lot No.2
Tokimono, 2017
akryl, olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. i dat. p. d.: Elżbieta / Banecka / 2017
2 200 zł
Piotr BOGUSŁAWSKI (ur. 1941)
Lot No.3
Z cyklu: Twarze, 2012
akryl, papier; 59 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: BOGUSŁAWSKI 11/12.
500 zł
Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.4
Opozycja, 1988
serigrafia, karton; 59 x 42 cm (zadruk);
sygn. i dat. p. d.: H. Chyliński 88
800 zł
Agnieszka CIEŚLIŃSKA-KAWECKA (ur. 1964)
Lot No.5
Figura 12, 2012
intaglio, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Agnieszka Cieślińska 2012
300 zł
Mirosław DUCHOWSKI (ur. 1948)
Lot No.6
Nagroda 2, 2014
technika własna, mieszana, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie
2 400 zł
Jacek DYRZYŃSKI (ur. 1946)
Lot No.7
Wielokrotności, 2012
masa papierowa, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: JACEK DYRZYŃSKI 2012
2 200 zł
Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)
Lot No.8
Wirujące rozbłyski, 2017
akryl, płótno; 92 x 68 cm;
sygn., dat. i opisany na odwricie
2 200 zł
Wojciech FANGOR (1922-2015)
Lot No.9
Bez tytułu (Warszawa), 1945
ołówek, papier; 21 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Fangor 45
sygn. i dat. p. d.: Fangor 45
5 500 zł
Piotr GARLICKI (ur. 1969)
Lot No.10
Plakat - Two Worlds
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile l. d.: GARLIK 2016
faksymile l. d.: GARLIK 2016
200 zł
Piotr GARLICKI (ur. 1969)
Lot No.11
Plakat - Calineczka dla dorosłych
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile po środku, po prawej: GARLIK 2015
200 zł
Piotr GARLICKI (ur. 1969)
Lot No.12
Plakat - 20-lecie teatru montownia
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile l. d.: GARLIK 2017
faksymile l. d.: GARLIK 2017
200 zł
Piotr GAWRON (ur. 1943)
Lot No.13
Medium
brąz; wys. 26 cm, szer. 19 cm, głęb. 20 cm;
sygn. z tyłu, u dołu: GAWRON
sygn. z tyłu, u dołu: GAWRON
3 500 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.14
Bez tytułu, 1978
akwarela, karton; 73 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Gierowski 78 (zatarte)
7 500 zł
Joanna GOŁASZEWSKA (ur. 1961)
Lot No.15
Zimowe mgły, 2016
akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna Gołaszewska / 2016
500 zł
Dorota GRYNCZEL (1950-2018)
Lot No.16
Kompozycja 13/91, 1991
olej, płótno; 46 x 34 cm;
na odwrocie opisany: Grynczel
na odwrocie opisany: Grynczel
2 400 zł
Leszek HOŁDANOWICZ (ur. 1937)
Lot No.17
Bez tytułu - (Życzenia)
druk, papier; 100 x 70 cm.
200 zł
Zygmunt JANUSZEWSKI (1956-2013)
Lot No.18
Das Orakel / Wyrocznia, 2003
litografia, papier; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: januszewski 03
500 zł
Prot JARNUSZKIEWICZ (ur. 1977)
Lot No.19
Z cyklu: Traces, 2014/2018
fotografia barwna, wydruk cyfrowy,
papier fotograficzny; 30 x 40 cm
300 zł
Wiktor JĘDRZEJEC (ur. 1961)
Lot No.20
Gitarzysta, 2011
kaligrafia, papier; 60 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jędrzejec / 2011
600 zł
Rafał KOCHAŃSKI (ur. 1973)
Lot No.21
Z cyklu: Orfeusz i Eurydyka, 2015
wydruk cyfrowy, karton; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Kochański 2015
100 zł
Grzegorz KOWALSKI (ur. 1942)
Lot No.22
Moebius, 2005
gwasz, kredka, papier; 26 x 30 cm;
sygn. p. d.: KOWALSKI
sygn. p. d.: KOWALSKI
700 zł
Artur KRAJEWSKI (ur. 1971)
Lot No.23
Foty pstrykam stopą - tryptyk, 2017
fotografia, grafika komputerowa, papier; 40 x 35 cm (każda z części);
sygn., dat. i opisana na odwrocie każda z części
500 zł
Jan KUCZ (ur. 1936)
Lot No.24
Bez tytułu
ceramika, tkanina;
wys. 15 cm, szer. 25 cm, głęb. 24 cm
2 600 zł
Grażyna LANGE
Lot No.25
Bez tytułu
monotypia, papier; 81 x 61 cm;
sygn. i opisana p. d.: Grażyna Lange
200 zł
Zdzisława LUDWINIAK
Lot No.26
Światło, z cyklu: Ze strychu, 2007
węgiel, grafit, kredka, papier; 100 x 70 cm;
praca opisana na odwrocie: Zdzisława Ludwiniak
600 zł
Wiesław ŁUCZAJ (ur. 1960)
Lot No.27
Random Jet 10-1, 2018
akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WIESŁAW ŁUCZAJ
1 000 zł
Ryszard ŁUGOWSKI (ur. 1955)
Lot No.28
Z cyklu: Dziennik - wibracje, 1995
tusz, papier; 95 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.
sygn., dat. i opisany p. d.
1 600 zł
Lech MAJEWSKI (ur. 1947)
Lot No.29
Plakat BHP
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile po środku, po prawej: LECH MAJEWSKI (ujęte w okrąg)
200 zł
Lech MAJEWSKI (ur. 1947)
Lot No.30
Plakat - Człowiek z La Manchy
druk, papier; 98 x 68 cm;
100 zł
Lech MAJEWSKI (ur. 1947)
Lot No.31
Plakat - Łowca
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile p. g. : LECH MAJEWSKI (ujęte w okrąg)
200 zł
Lech MAJEWSKI (ur. 1947)
Lot No.32
Plakat - Lepiej już było...
druk, papier; 98 x 68 cm;
100 zł
Sławomir MARZEC (ur. 1962)
Lot No.33
Obraz na poprawę pamięci, z cyklu: Obrazy użytkowe, 2017
akryl, płótno; 30 x 24 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: ad memoriam SM 2017
1 000 zł
Leszek MĄDZIK (ur. 1945)
Lot No.34
Paryż
fotografia barwna, papier fotograficzny; 31 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Leszek Mądzik
900 zł
Paweł MICHALAK (ur. 1953)
Lot No.35
Park Natolin, 2003
gwasz, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. MICHALAK 2003
500 zł
Tomasz MILANOWSKI (1972)
Lot No.36
Bez tytułu, 2016
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MILANOWSKI / 2016
2 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.37
Szkic z Krynicy, 2012
ołówek, papier; 21 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Krynica Modzelewski 2012
1 000 zł
Grzegorz MROCZKOWSKI (ur. 1966)
Lot No.38
Pejzaż, 2014
akwarela, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d. na passe-partout: GRZEGORZ MROCZKOWSKI 2014
500 zł
Adam MYJAK (ur. 1947)
Lot No.39
Mazury, 2008
technika mieszana (pastel, węgiel), papier; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Mazury / A. Myjak / 2008
2 400 zł
Paweł NOWAK (ur. 1956)
Lot No.40
Z cyklu: Sunrise / Sunset, 2007
druk (ink druk), tusz, ołówek, wosk, pastel, karton;
30 x 21 cm; sygn. l. d.: NOWAK
800 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1943)
Lot No.41
Grawitacje, 2013
technika mieszana (ołówek, pastele), papier;
64,5 x 47 (w świetle passe-partout)
2 400 zł
Krzysztof OLSZEWSKI (ur. 1956)
Lot No.42
Znaki - 2, 2000
serigrafia, papier; 72,5 x 50,5 cm (zadruk);
sygn., dat. i opisana u dołu
sygn., dat. i opisana u dołu
100 zł
Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)
Lot No.43
Bez tytułu
grafika artystyczna, papier Fabriano; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B OLniski
sygn. p. d.: B OLniski
800 zł
Grzegorz PABEL (ur. 1940)
Lot No.44
Bez tytułu, 2017
collage, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: PABEL
sygn. p. d.: PABEL
3 300 zł
Janusz PASTWA (ur. 1944)
Lot No.45
Bez tytułu (Twarz), 1984
ceramika; wys. 30 cm, szer. 29 cm, głęb. 19 cm;
sygn. i dat. wewnątrz, po lewej stronie: Pastwa 1984
2 200 zł
Teresa PĄGOWSKA (1927-2007)
Lot No.46
Postać ludzka z ogonem, 1988
tusz, pędzel, papier; 42 x 30 cm;
sygn. p. d.: TP. 88
sygn. p. d.: TP. 88
3 500 zł
Roman PIETRZAK (ur. 1963)
Lot No.47
Leonardo, 2000
brąz, drewniana podstawa; wys. całkowita: 36 cm;
sygn. na dole, z lewego boku: PK
600 zł
Roman PIETRZAK (ur. 1963)
Lot No.48
Numer 26, 1997
technika własna, papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: ... - nieczytelnie
700 zł