Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Lot No.49
List 4 - Goya, 1977
litografia, papier; 45,6 x 60,5 cm (zadruk);
sygn., dat. p. d.: J. Przybylski 77
500 zł
Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)
Lot No.50
Zwinny i szybki przemyka się, 2013
akryl, płótno; 30 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
1 200 zł
Andrzej RYSIŃSKI (ur. 1958)
Lot No.51
Czarny, 2015
wydruk pigmentowy, płótno; 80 x 100 cm;
1 000 zł
Wojciech SADLEY (ur. 1932)
Lot No.52
Kolekcja nocnych motyli, 2013
akwarela, papier; 70 x 49 cm (wymiar całości);
sygn., dat. i opisana p. d.
sygn., dat. i opisana p. d.
2 000 zł
Ryszard SEKUŁA (ur. 1948)
Lot No.53
Głowa nr 7, 2018
ołówek, karton; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: R Sekuła 2018
600 zł
Stanisław SŁONINA (ur. 1936)
Lot No.54
Ucieczka do Egiptu..., 2016
technika własna, blacha;
28,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
500 zł
Piotr SMOLNICKI (ur. 1952)
Lot No.55
Las, z cyklu: Pamięć, 2014
druk cyfrowy, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Smolnicki 2014
200 zł
Antoni STAROWIEYSKI (ur. 1973)
Lot No.56
Okno (Formy istnienia), 2015
olej, płótno; 60 x 46 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opisany
8 500 zł
Rafał STRENT (ur. 1943)
Lot No.57
TABLICE, 1996
akwaforta, akwatinta, karton; 64 x 49 (odcisk płyty),
80 x 60 cm (wymiar arkusza)
80 x 60 cm (wymiar arkusza)
700 zł
Paweł SUSID (ur. 1952)
Lot No.58
My chcemy... i tłumaczenie, 2017/2018
akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SUSID 2017/18
9 000 zł
Wiesław SZAMBORSKI (ur.1941)
Lot No.59
Biała chmura nad jeziorem, 2013
akryl, płótno; 30 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szamborski '13
1 200 zł
Rosław SZAYBO (ur. 1933)
Lot No.60
Plakat - PLAŻE AGNES
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile p. d.: ROSŁAW SZAYBO 2010
200 zł
Rosław SZAYBO (ur. 1933)
Lot No.61
Plakat - Jazz Jamboree 84
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile środek po prawej: ROSŁAW SZAYBO 84
500 zł
Rosław SZAYBO (ur. 1933)
Lot No.62
Plakat - Zakopane Wiosna Jazzowa
druk, papier; 100 x 70 cm;
faksymile p. d.: ROSŁAW SZAYBO
200 zł
Rosław SZAYBO (ur. 1933)
Lot No.63
Plakat - XX Museum Jazz Festival
druk, papier; 98 x 68 cm;
200 zł
Rosław SZAYBO (ur. 1933)
Lot No.64
Plakat - XVII Museum Jazz Festiwal
druk, papier; 98 x 68 cm;
200 zł
Włodzimierz SZYMAŃSKI (ur. 1960)
Lot No.65
Bez tytułu - tryptyk, 2011
tusz, papier; 21 x 13 cm (wymiar każdej części);
na odwrocie opisany: WŁODZIMIERZ SZYMAŃSKI
1 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.66
Bez tytułu, 2017
akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2017
20 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1972)
Lot No.67
Bez tytułu, 1985
tusz, flamaster, karton; 33 x 23 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tch 85
sygn. i dat. l. d.: J. Tch 85
700 zł
Henryk TOMASZEWSKI (1914-2005)
Lot No.68
Plakat - FOOT BALL
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile p. g.: H. TOMASZEWSKI 48
300 zł
Lot No.69
Plakat - Jazz Jamboree 71
druk, papier; 98,5 x 66 cm;
faksymile p. g.: Tomaszewski 71
1 200 zł
Lot No.70
Plakat - Kordian
druk, papier; 68 x 98 cm;
faksymile p. d.: H. Tomaszewski - 80
600 zł
Lot No.71
Plakat - IV Ogólnopolska Wystawa Grafiki
druk, papier; 98 x 67 cm;
faksymile p. g.: H. Tomaszewski
500 zł
Lot No.72
Plakat - Marysia i Napoleon
druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile l. d.: Tomaszewski 64
400 zł
Lot No.73
Plakat - Pamiętnik Szubrawca
druk, papier; 97 x 67 cm;
faksymile p. d.: Tomaszewski 67
300 zł
Krzysztof TRUSZ
Lot No.74
Milczenie XI, z cyklu: Księga milczących kamieni, 2000
akwarela, tusz biały, papier; 80 x 60 cm (całość);
na odwrocie sygn.: KRZYSZTOF / TRUSZ
500 zł
Krzysztof WACHOWIAK (ur. 1949)
Lot No.75
Łódź podwodna, 2015
akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Krzysztof Wachowiak
1 100 zł
Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942)
Lot No.76
Kot
tusz, karton; 30 x 21 cm;
sygn. l. d.: MWasilewski
sygn. l. d.: MWasilewski
800 zł
Piotr WELK
Lot No.77
Figura 201, 2017
sygn. p. d.: Welk, dat. l. d.: 2017
400 zł
Andrzej WĘCŁAWSKI (ur. 1962)
Lot No.78
Z cyklu: Il y a de tout, 1995/1996
akwaforta, akwatinta, papier;
66 x 49 cm (w świetle passe-partout)
500 zł
Apoloniusz WĘGŁOWSKI (ur. 1951)
Lot No.79
Kompozycja, 2012
ołówek, papier; 11,5 x 10,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012
1 000 zł
Stanisław WIECZOREK (ur. 1943)
Lot No.80
Z cyklu: Katedry - 1, 2011
serigrafia, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Wieczorek, 2011 r.
700 zł
Lot No.81
Z cyklu: Katedry - 2, 2011
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Wieczorek, 2011 r.; opisana
300 zł
Artur WINIARSKI (ur. 1960)
Lot No.82
Czarna wołga, 2017
akryl, tempera, papier; 30 x 41,5 cm;
sygn. na odwrocie: Prof. Artur Winiarski
1 200 zł
Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)
Lot No.83
Fryzjer w naturze, 1998
olej, akryl, płótno; 80 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: M. Woszczyński
1 000 zł
Joa ZAK (właściwie: Joanna ŁUCZAJ, ur. 1979)
Lot No.84
Aktywność Joa - yellow, 2016
druk cyfrowy, papier; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna Zak „Aktywność Joa - yellow 2016”
300 zł
Gustaw ZEMŁA (ur. 1931)
Lot No.85
Dawid, 1980
terakota; wys. 25 cm;
sygn. z tyłu, u dołu: GZ (ujęte w okrąg) oraz G. ZEMŁA
4 500 zł
Wojciech ZUBALA (ur. 1964)
Lot No.86
Bez tytułu, 2016
olej, płótno; 46 x 55 cm;
na odwrocie sygn.: Zubala
na odwrocie sygn.: Zubala
3 700 zł
Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)
Lot No.87
Pejzaż - przestrzenie, 2016
olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZA 2016
sygn. i dat. l. d.: ZA 2016
5 000 zł