Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)

Lot No.
49
List 4 - Goya, 1977 litografia, papier; 45,6 x 60,5 cm (zadruk);
sygn., dat. p. d.: J. Przybylski 77
Cena sprzedaży 500 zł

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

Lot No.
50
Zwinny i szybki przemyka się, 2013 akryl, płótno; 30 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena sprzedaży 1 200 zł

Andrzej RYSIŃSKI (ur. 1958)

Lot No.
51
Czarny, 2015 wydruk pigmentowy, płótno; 80 x 100 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Wojciech SADLEY (ur. 1932)

Lot No.
52
Kolekcja nocnych motyli, 2013 akwarela, papier; 70 x 49 cm (wymiar całości);
sygn., dat. i opisana p. d.
Cena sprzedaży 2 000 zł

Ryszard SEKUŁA (ur. 1948)

Lot No.
53
Głowa nr 7, 2018 ołówek, karton; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: R Sekuła 2018
Cena sprzedaży 600 zł

Stanisław SŁONINA (ur. 1936)

Lot No.
54
Ucieczka do Egiptu..., 2016 technika własna, blacha;
28,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena sprzedaży 500 zł

Piotr SMOLNICKI (ur. 1952)

Lot No.
55
Las, z cyklu: Pamięć, 2014 druk cyfrowy, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Smolnicki 2014
Cena sprzedaży 200 zł

Antoni STAROWIEYSKI (ur. 1973)

Lot No.
56
Okno (Formy istnienia), 2015 olej, płótno; 60 x 46 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opisany
Cena sprzedaży 8 500 zł

Rafał STRENT (ur. 1943)

Lot No.
57
TABLICE, 1996 akwaforta, akwatinta, karton; 64 x 49 (odcisk płyty),
80 x 60 cm (wymiar arkusza)
Cena sprzedaży 700 zł

Paweł SUSID (ur. 1952)

Lot No.
58
My chcemy... i tłumaczenie, 2017/2018 akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SUSID 2017/18
Cena sprzedaży 9 000 zł

Wiesław SZAMBORSKI (ur.1941)

Lot No.
59
Biała chmura nad jeziorem, 2013 akryl, płótno; 30 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szamborski '13
Cena sprzedaży 1 200 zł

Rosław SZAYBO (ur. 1933)

Lot No.
60
Plakat - PLAŻE AGNES druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile p. d.: ROSŁAW SZAYBO 2010
Cena sprzedaży 200 zł

Rosław SZAYBO (ur. 1933)

Lot No.
61
Plakat - Jazz Jamboree 84 druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile środek po prawej: ROSŁAW SZAYBO 84
Cena sprzedaży 500 zł

Rosław SZAYBO (ur. 1933)

Lot No.
62
Plakat - Zakopane Wiosna Jazzowa druk, papier; 100 x 70 cm;
faksymile p. d.: ROSŁAW SZAYBO
Cena sprzedaży 200 zł

Rosław SZAYBO (ur. 1933)

Lot No.
63
Plakat - XX Museum Jazz Festival druk, papier; 98 x 68 cm;
Cena sprzedaży 200 zł

Rosław SZAYBO (ur. 1933)

Lot No.
64
Plakat - XVII Museum Jazz Festiwal druk, papier; 98 x 68 cm;
Cena sprzedaży 200 zł

Włodzimierz SZYMAŃSKI (ur. 1960)

Lot No.
65
Bez tytułu - tryptyk, 2011 tusz, papier; 21 x 13 cm (wymiar każdej części);
na odwrocie opisany: WŁODZIMIERZ SZYMAŃSKI
Cena sprzedaży 1 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Lot No.
66
Bez tytułu, 2017 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2017
Cena sprzedaży 20 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1972)

Lot No.
67
Bez tytułu, 1985 tusz, flamaster, karton; 33 x 23 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tch 85
Cena sprzedaży 700 zł

Henryk TOMASZEWSKI (1914-2005)

Lot No.
68
Plakat - FOOT BALL druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile p. g.: H. TOMASZEWSKI 48
Cena sprzedaży 300 zł

Lot No.
69
Plakat - Jazz Jamboree 71 druk, papier; 98,5 x 66 cm;
faksymile p. g.: Tomaszewski 71
Cena sprzedaży 1 200 zł

Lot No.
70
Plakat - Kordian druk, papier; 68 x 98 cm;
faksymile p. d.: H. Tomaszewski - 80
Cena sprzedaży 600 zł

Lot No.
71
Plakat - IV Ogólnopolska Wystawa Grafiki druk, papier; 98 x 67 cm;
faksymile p. g.: H. Tomaszewski
Cena sprzedaży 500 zł

Lot No.
72
Plakat - Marysia i Napoleon druk, papier; 98 x 68 cm;
faksymile l. d.: Tomaszewski 64
Cena sprzedaży 400 zł

Lot No.
73
Plakat - Pamiętnik Szubrawca druk, papier; 97 x 67 cm;
faksymile p. d.: Tomaszewski 67
Cena sprzedaży 300 zł

Krzysztof TRUSZ

Lot No.
74
Milczenie XI, z cyklu: Księga milczących kamieni, 2000 akwarela, tusz biały, papier; 80 x 60 cm (całość);
na odwrocie sygn.: KRZYSZTOF / TRUSZ
Cena sprzedaży 500 zł

Krzysztof WACHOWIAK (ur. 1949)

Lot No.
75
Łódź podwodna, 2015 akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Krzysztof Wachowiak
Cena sprzedaży 1 100 zł

Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942)

Lot No.
76
Kot tusz, karton; 30 x 21 cm;
sygn. l. d.: MWasilewski
Cena sprzedaży 800 zł

Piotr WELK

Lot No.
77
Figura 201, 2017 druk cyfrowy, papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Welk, dat. l. d.: 2017
Cena sprzedaży 400 zł

Andrzej WĘCŁAWSKI (ur. 1962)

Lot No.
78
Z cyklu: Il y a de tout, 1995/1996 akwaforta, akwatinta, papier;
66 x 49 cm (w świetle passe-partout)
Cena sprzedaży 500 zł

Apoloniusz WĘGŁOWSKI (ur. 1951)

Lot No.
79
Kompozycja, 2012 ołówek, papier; 11,5 x 10,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012
Cena sprzedaży 1 000 zł

Stanisław WIECZOREK (ur. 1943)

Lot No.
80
Z cyklu: Katedry - 1, 2011 serigrafia, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Wieczorek, 2011 r.
Cena sprzedaży 700 zł

Lot No.
81
Z cyklu: Katedry - 2, 2011 serigrafia, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Wieczorek, 2011 r.; opisana
Cena sprzedaży 300 zł

Artur WINIARSKI (ur. 1960)

Lot No.
82
Czarna wołga, 2017 akryl, tempera, papier; 30 x 41,5 cm;
sygn. na odwrocie: Prof. Artur Winiarski
Cena sprzedaży 1 200 zł

Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)

Lot No.
83
Fryzjer w naturze, 1998 olej, akryl, płótno; 80 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: M. Woszczyński
Cena sprzedaży 1 000 zł

Joa ZAK (właściwie: Joanna ŁUCZAJ, ur. 1979)

Lot No.
84
Aktywność Joa - yellow, 2016 druk cyfrowy, papier; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna Zak „Aktywność Joa - yellow 2016”
Cena sprzedaży 300 zł

Gustaw ZEMŁA (ur. 1931)

Lot No.
85
Dawid, 1980 terakota; wys. 25 cm;
sygn. z tyłu, u dołu: GZ (ujęte w okrąg) oraz G. ZEMŁA
Cena sprzedaży 4 500 zł

Wojciech ZUBALA (ur. 1964)

Lot No.
86
Bez tytułu, 2016 olej, płótno; 46 x 55 cm;
na odwrocie sygn.: Zubala
Cena sprzedaży 3 700 zł

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Lot No.
87
Pejzaż - przestrzenie, 2016 olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZA 2016
Cena sprzedaży 5 000 zł