Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.101
Dla Johna Coltrane'a, 1999
cynkografia, monotypia, papier, 67 x 50,5 cm;
sygn. i opisany ołówkiem u dołu
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.103
Bez tytułu, 1999
grafika komputerowa, 65,5 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.105
Na działce, 1976
linoryt, papier, 40 x 40 cm;
sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Marian SIWEK (ur. 1936)
Lot No.107
Jeździec, 1994
piórko, tusz, papier, 56,3 x 87 cm (w świetle oprawy),
sygn. l. d.: M. Siwek' 94
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Maria JAREMA (1908 - 1958)
Lot No.109
Projekt kostiumu teatralnego
monotypia, papier, 11,5 x 7 cm;
w załączeniu certyfikat wydany przez Galerię Zderzak
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jan LENICA (1899 - 1977)
Lot No.111
Bez tytułu
serigrafia, papier, 71,7 x 58,5 cm; sygn. p. d: Lenica (długopisem);
Cena wywoławcza.
700 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.113
Akt na tle okna, 1999
serigrafia, papier, 87 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Nowosielski 1999 r.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Jerzy FLISAK (ur. 1930)
Lot No.115
W Południowej Afryce, 1960
tusz, akwarela, papier, 44,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: F; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
800 zł
Jerzy FLISAK (ur. 1930)
Lot No.117
Con inflatio furioso
tusz, akwarela, papier, 36,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: F
Cena wywoławcza.
500 zł
Jerzy PANEK (1918 - 2001)
Lot No.119
Twarz II
flamaster, papier, 26,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: 19.11.80 / Panek
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Janusz LEŚNIAK (ur. 1947)
Lot No.202
Leśniaki, Mandala 5, 2008
fotografia barwna, technika własna,
papier fotograficzny Hahnemuhle, Ultra Chrome,
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Leopold FISCHER (1902-1978)
Lot No.204
Die Wartenden, przed 1969
fotografia czarno-biała, tzw. metoda Fischera,
technika własna, papier fotograficzny, 40 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
500 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918 - 1998)
Lot No.301
Dziewczyna z kotem, 1974
piórko, tusz, papier naklejony na tekturę,
24,6 x 21,1 cm; sygn. p. d.: KMikulski 74.
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)
Lot No.303
Obszar 142.2, 1973
akryl, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: WINIARSKI / 1973
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.305
Milczące pnącza, 1976
olej, płótno, 197 x 147 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)
Lot No.307
Głowa, 1987-1989
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.309
Budowa, 1994
tempera, papier, 20,5 x 13,5 cm;
sygn. p. d.: Stasys; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.311
Notatka o sztuce nr 62, 1998
olej, płótno, 33 x 24 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.313
Dziennik nr 36, 1992
olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)
Lot No.315
Siedlisko
olej, płyta, 95 x 70 cm;
sygn. l. d.: M. Wołkowycki;
Cena wywoławcza.
5 900 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Lot No.317
Czaszka, 1998
olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / marzec 98/ czaszka
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Bolesław UTKIN (1913 - 1993)
Lot No.319
Kompozycja
akwarela, gwasz, papier, 30,7 x 21 cm;
sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Jonasz STERN (1904 - 1988)
Lot No.321
Pejzaż marynistyczny, 1953
olej, sklejka, 34,5 x 40 cm;
sygn. dat. l. d.: Stern 53;
Cena wywoławcza.
25 000 zł