Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.326
Kobieta przy oknie, 1956
gwasz, tusz,
papier milimetrowy, 36,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Lot No.328
Drzwerty
olej, płótno, 70 x 41 cm;
sygn. l. d.: J.Kraupe
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Ryszard Ryho PAPROCKI (ur. 1963)
Lot No.330
Między skosami
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. l. d.: R. PAPROCKI 04
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.332
Koleżanki, 1980
olej, płótno, 68 x 57 cm;
sygn. l. d.: Rząb;
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.334
Jan pierwsze dziecko
olej, płótno, 59,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.336
Kwiaty w wazonie
olej, płótno, 86 x 75 cm,
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
31 000 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.338
Bez tytułu, 2008
pastel, papier, 47,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: YERKA 08
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Andrzej SADOWSKI (ur. 1926)
Lot No.340
Paryż - Plac des Voges - Jamaha Intruder
akryl, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.342
Wyprawa po złote runo, 2008
olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn. l. d.: T. Sętowski; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.344
Akt przy kurtynie
olej, płótno, 54,5 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
25 000 zł