Lot No.
745
Komplet sztućców na sześć osób
trzydziestosześcioelementowy;
srebro cechowane pr. 800, waga: 1084 g., Włochy (?), ok. poł. XX w.
Lot No.
747
Wizytownik w stylu art-deco
srebro niecechowane, wewnątrz złocone; waga 139 g.;
okres międzywojenny
okres międzywojenny
Lot No.
801
Para spinek do mankietów
srebro, pr. 925; 2 x 1,5 x 1,5 cm;
Nowy Jork, Tiffany & Co, XX w.
OTHMAR ZSCHALER (UR. 1930)
Lot No.803
Medalion
oprawa: srebro; 1,5 x 1 cm;
na zawieszce sygn.: 925 OZ
na zawieszce sygn.: 925 OZ
Lot No.
805
Szpilka do krawata
kompozycja z opalem oraz 6 szt. rautów diamentowych;
złoto pr. 0.500, masa całkowita 1.280 g.
Lot No.
809
Medalion z tancerką
biskwit porcelany; 7 x 5 cm;
Francja, Państwowa Manufaktura Porcelany w Sevres, XX w.
(naśladownictwo modelu z XVIII w.)
J. TAUTENHAYN
Lot No.811
Medal z okazji 200lecia odsieczy wiedeńskiej, 1883
miedź złocona, średnica 6,9 cm;
awers: popiersie króla Jana III Sobieskiego
rewers: inskrypcja łacińska
rewers: inskrypcja łacińska
Lot No.
813
Zegarek damski Rolex
model Oyster Datejust 28 mm;
stal, żółte złoto 18 ct; z firmowym pudełkiem;
Szwajcaria, XX w.
Szwajcaria, XX w.
Lot No.
817
Zegarek kieszonkowy
z łańcuszkiem i z kluczykiem;
srebro złocone, średnica tarczy 4 cm;
II poł. XIX w.
II poł. XIX w.
Lot No.
819
Pióro wieczne
stalówka złota 18 K (750); sygn. na zatyczce: CARTIER;
Francja, Paryż, firma CARTIER, k. XX w.
Lot No.
823
Pasek skórzany
czarny, skóra genueńska, rozmiar 40, dł. 114 cm;
klamra - srebro pr. 925; USA, Nowy Jork, Tiffany & Co, XX w.
Lot No.
827
Para kandelabrów 3-świecowych
brąz, odlew cyzelowany; porcelana;
wymiary: 49,8 x 18,3 x 16 cm i 49,2 x 17,5 x 16 cm.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Lot No.
829
6 talerzy cynowych
cyna; średn.: 30 cm;
na spodzie oznaczenia: czterodzielny kartusz herbowy
z literami O i M oraz owalny tłok z literami OTE.