Lot No.
604
Flakon na wodę toaletową
cylindryczny, z rozetą na dnie, z czterema rytymi girlandami, ze szklanym korkiem wewnątrz oraz zewnętrznym, kulistym zamknięciem z okuciem dekorowanym festonem
Lot No.
606
Siedem kieliszków do czerwonego wina
szkło kryształowe, bezbarwne, przeźroczyste; wys. 18,5 cm. XX w.
Lot No.
608
Osiem kieliszków do wódki
o czarze dekorowanej arkadami do 2/3 wysokości;
szkło kryształowe, przeźroczyste, bezbarwne; wys. 8,5 cm. XX w.
Lot No.
610
Siedem kieliszków do szampana
szkło kryształowe, bezbarwne, przeźroczyste; wys. 16,5 cm. XX w.
Lot No.
612
Waza - krater
szkło dwuwarstwowe, kryształowe i kobaltowe, ryte; wys. 26 cm.
Europa Środkowa (?), 1 poł. XX w.
Lot No.
614
Sześć talerzy płytkich z reliefem
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 3 cm, średn. 31,5 cm;
Miśnia, XX/XXI w.
Miśnia, XX/XXI w.
Lot No.
616
Serwis do herbaty z malinową dekoracją
porcelana, purpura malinowa naszkliwnie, złocenia;
Miśnia, 2 poł. XX w.
Miśnia, 2 poł. XX w.
Lot No.
618
Wazonik porcelanowy
porcelana biała, z reliefowym wzorem z nakładających się na siebie łezek; wys. 20 cm;
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
620
Para osłonek na doniczkę
porcelana biała, wys. 13,5 cm; średnica przy wylewie 18 cm;
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
622
Kobieta w antycznym stroju - Alegoria śmierci (?)
porcelana biała; wys. 36 cm; sygn. kobaltem podszkliwnie:
N pod pięciopałkową koroną oraz poniżej wycisk: 180; Neapol?, XX w.
Lot No.
626
Zestaw czterech kokilek
porcelana biała, szkliwiona, farby naszkliwne, złocenia;
średn. talerza: 17 cm; wym. kokilki: 6 x 17 x 13 cm;
Niemcy, Misnia, XX w.
Niemcy, Misnia, XX w.
Lot No.
628
Dwa półmiski i patera do ciasta
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
630
Zestaw obiadowy
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
632
Zestaw naczyń środka stołu
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
634
Zestaw do herbaty - wzór Weinlaub
porcelana biała, szkliwiona, podszkliwnie zieleń chromu;
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
636
Waza do zupy oraz 6 głębokich talerzy
Niemcy, Miśnia, 1 poł. XX w.
Niemcy, Miśnia, 1 poł. XX w.
Lot No.
638
Serwis do kawy dla 3 osób
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
644
Wazon cylindryczny
porcelana biała, szkliwiona; wys. 23,5 cm;
Niemcy, Miśnia, l. 60-te XX w.
Lot No.
646
Serwis do herbaty dla 4 osób
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.
Lot No.
648
Para kubków
porcelana biała, szkliwiona, złocenia, farby naszkliwne;
Niemcy, Miśnia, XX w.
Niemcy, Miśnia, XX w.