Marek PALUCH (ur. 1954)
Lot No.332
Ostatnia zima XX w., 2000
technika mieszana, płótno, 92 x 73 cm;
sygn na odwrocie: Marek Paluch 2000.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Alfred LENICA (1899 - 1977)
Lot No.334
Bez tytułu
technika własna, gwasz, papier, 48 x 62,5 cm
sygn. p. d.: Lenica.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)
Lot No.336
Ślubny, 1962
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1962
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Jerzy KUJAWSKI (1921 - 1998)
Lot No.338
Kompozycja
olej, płótno, 70 x 40 cm;
sygn. p. d.: Kujawski
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Adam NIEMCZYC (ur. 1914)
Lot No.340
Portret przyjaciela, 1963
technika własna; 70,5 x 29 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Marian BOGUSZ (1920 - 1980)
Lot No.342
Powitanie Libanu, 1961/62
olej, płótno, 101 x 67 cm;
sygn. i dat. l. g.: Mbogusz 62.
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Jan WYŻYKOWSKI (ur. 1956)
Lot No.344
Powierzchnia, 2008
akryl, płótno, 95 x 95 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Wyżykowski / 2008
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Lot No.346
Podwójna wspinaczka, 1989
olej, płótno, 43 x 53 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Szymon ZIAREK (ur. 1985)
Lot No.348
Spacer przeziębionych introwertyków
olej, płótno, 120 x 70 cm;
na odwrocie obszerny tekst
Cena wywoławcza.
5 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.350
P-70-2016, 1970
olej, płótno, 122 x 61 cm;
sygn. l. g.: Witold-K. 1970;
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.352
Random wedding, 2000
olej, płótno, 57 x 44 cm;
sygn. l. d.: Olbiński.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Theodore ROSZAK (1907 - 1981)
Lot No.402
Gnijąca czaszka
brąz patynowany, wys. 40 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł