Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.101
Widok miasta
linoryt, papier, 40 x 28 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności
Cena wywoławcza.
600 zł
Lucjan MIANOWSKI (ur. 1933)
Lot No.103
Ptak na tle morza, 2001
technika mieszana, papier, 52,5 x 42 cm (kompozycja)
sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
600 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Lot No.105
Bez tytułu, 1999
grafika komputerowa, papier naklejony na piankę,
86 x 65,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Beskiński 99
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920 - 1991)
Lot No.107
W pracowni, 1954
drzeworyt, papier, 30,6 x 23 cm (odcisk klocka);
sygn. p. d.: S. Wójtowicz
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1960- KONFRONTACJE, 1975
Lot No.109
teka 8 prac;
m.in. Marian Bogusz, Jan Tarasin, Tadeusz Dominik
Bronisław Kierzkowski, Stefan Gierowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.111
Z cyklu jazzowego
tusz, papier, 20 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Płociennik (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
700 zł
Maria JAREMA (1908 - 1958)
Lot No.113
Kompozycja, ok.1955
monotypia, tusz, papier, ok. 26 x 20 cm;
sygn. p. d.: Jarema (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.115
Twarz kobiety
piórko, tusz, papier, 29,5 x 21 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Nowosielski Paris 83
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur.1923)
Lot No.117
Taniec
piórko, tusz, akwarela, gwasz na podrysowaniu
ołówkiem, papier, 29,5 x 42 cm
Cena wywoławcza.
19 000 zł
PawełSZANAJCA (ur. 1962)
Lot No.302
Mapa centrum Paryża 1954, 2008
olej, płotno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)
Lot No.304
Para na ulicy, 2008
olej, płotno, 121 x 91 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Juliusz STUDNICKI (1906 - 1978)
Lot No.306
Trombetiere
olej, płotno, 65 x 81 cm; sygn. p.d: STUDNICKI
na odwrocie napis autorski : Trombetiere
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Mirosław MIRECKI (MIREM) (1926 # 1986)
Lot No.308
Natura i przedmioty w zieleni, 1965
olej, płótno, 50,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Mirem 65
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.310
Edison
gwasz, papier, 49 x 34 cm;
sygn. l. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)
Lot No.312
Kompozycja, 1969
gwasz, papier, 54 x 74 cm;
sygn. z prawej: Zbigniew Makowski VIII 1969
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)
Lot No.314
Dziewczyna z psem
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.316
Przystań II, 2005
olej, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. i dat. u dołu: Przystań / II / KBereźnicki / 2005
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Jan Marcin SZANCER (1902 - 1973)
Lot No.318
Akt kobiety
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: JM Szancer / 71 (?)
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)
Lot No.320
Akt z kwiatem, 1975
olej, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1975
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Barbara UR (ur. 1933)
Lot No.322
Dwoje pod drzewem, 2008
collage, płótno, 90 x 70 cm;
sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.324
Kompozycja zielono-czerwona, 2001
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x 50 / 2001
Cena wywoławcza.
14 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 -1999)
Lot No.326
Maska III
piórko, tusz, gwasz, pastel olejny, tektura,
17,5 x 16,5 cm; sygn. l. d.: Lebenstein
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.328
Kompozycja, 1962
olej, deska, 18,5 x 57,5 cm;
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1962
Cena wywoławcza.
67 000 zł
Andrzej WRÓBLEWSKI (1927 - 1957)
Lot No.330
Dziecko z wyciągniętymi rękami (Kitek),
olej, tempera, płótno, 93 x 40,5 cm; niesygn.
Cena wywoławcza.
160 000 zł