Bolesław UTKIN (1913 - 1993)
Lot No.326
Bez tytułu
olej, płyta, 55,5 x 46 cm;
sygn. l.d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI ( 1924 - 1993)
Lot No.328
Nr 3, 1976
technika własna, kolaż, papier, 51 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: B.K. 76 r.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.330
Ob. DXVIII
olej, płotno, 130 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
90 000 zł
Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)
Lot No.332
Połknięte Ewiatło, 1960
collage, płótno, 129 x 84 cm;
sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej / 1960
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Babara PRZYŁUSKA (ur. 1958)
Lot No.334
Anturium, 2003
olej, płyta, 81 x 65 cm; sygn. p. d.:
Barbara Przyłuska
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946-1999)
Lot No.336
Kwitnąca jabłoń, 1985
tempera, akryl, płótno, 100 x 75 cm;
sygn. p.d.: Zb Maciejewski 6 VI 1985
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Tadeusz WROŃSKI (ur. 1924)
Lot No.338
Muzykanci
gwasz, papier, 80,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TWroński 1963
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.340
Canale Grande, 2007
akryl, płótno, 110 x 160 cm;
sygn. p. d.: CANALE GRANDE...
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Magdalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)
Lot No.342
Czerwone w czerwonym
olej, płótno, 96 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Kiejstud BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.344
Karnawał
olej, płótno, 70 x 90 cm;
sygn. p. d.: K. Bereźnicki
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jerzy DUDA GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.346
Brzegi - Czerwiec 4
olej, płyta pilśniowa wym.. 40 x 30 cm;
sygn. l.d.. DUDA GRACZ 828 / 1984.
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913 - 2004)
Lot No.348
Drzewa w Zawoi
olej, płótno, 116,5 x 49 cm; sygn. l. d.: Jan Świderski;
Na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.350
Rue St. Denis o zmroku, 1998
olej, płótno, 79 x 69 cm; sygn. p. d.: Szancenbach;
Na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Mieczysław CHMIELEWSKI (1930 - 1992)
Lot No.352
Martwa natura dzban, 1971
olej, płótno, 57,5 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Chmielewski 71
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.354
Martwa natura z irysami
olej, płótno, 95 x 85 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.356
Akt we wnętrzu, 2008
tusz, akwarela, gwasz, monotypia, papier,
36 x 30,5 cm; sygn p. d.: H. Płociennik / 2008.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.358
The catch, 2005
olej, płotno, 57 x 66 cm; sygn. l.d.: Olbinski;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Julian BOSS-GOSŁAWSKI (ur. 1926)
Lot No.401
Krucyfiks
spawane żelazo, wys. 80 cm;
sygn. na podstawie: Julian Boss-Gosławski
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Piotr T. RZECZKOWSKI (ur. 1955)
Lot No.403
Dejna - piłkarz
brąz patynowany, granit, wys. 42 cm;
sygn. na stopie RP oraz opis autorski na spodzie
Cena wywoławcza.
6 000 zł