Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Lot No.101
Podwórko, 1962
akwaforta, papier, 51 x 37 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.103
Zdjęcie z krzyża, 1980
linoryt, papier, 29 x 21 cm (arkusz);
opisany u dołu: Zdjęcie z krzyża linoryt WRząb 1980
Cena wywoławcza.
600 zł
Emmet WILLIAMS (ur. 1925)
Lot No.105
Kompozycja, 1991
technika własna, papier, 22 x 21,5 cm;
opisany p. d.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920 - 1991)
Lot No.107
Wystawa
drzeworyt, papier, 23,5 x 28,9 cm (odcisk klocka);
sygn. p. d.: S. Wójtowicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.109
Czterej jeżdęcy Apokalipsy
litografia barwna, papier, 29,5 x 49,5 cm
sygn. p. d.: Lebenstein 85
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Rafał STRENT (ur. 1943)
Lot No.111
Falling
akwaforta, akwatinta, papier, 72 x 55,5 cm;
sygn. i dat. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza.
700 zł
Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Lot No.113
Pejzaż wiosenny, 1976
akwaforta barwna, papier,51 x 37 cm (arkusz);
sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)
Lot No.115
Figura VIII A, 1981
litografia, akryl, papier, 78 x 58 cm (w świetle oprawy);
opisana i sygn. u dołu
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.117
Akt, 1999
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1999
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Adam HOFFMANN (1918 - 2001)
Lot No.119
Wschodnie cudo, 1972
węgiel, papier, 50 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: AH / 13 XII / 1972
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jan WESELIK (1923-2005)
Lot No.202
Chleb, 1959
fotografia czarno-biała, brom, papier matowy,
39,5 x 29,5 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza.
800 zł
Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)
Lot No.204
JATYON, 1971
fotografia, 105 x 105 cm; powiększenie z 1989 r., 1/1;
sygn. i dat. na blejtramie
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.302
Elle - dobrego roku 1998, I
gwasz, papier, 28 x 40,5 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.304
Bez tytułu
gwasz, papier, 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lech KUNKA (1920 - 1978)
Lot No.306
Ulica w Paryżu
tempera, olej, werniks szelakowy,
collage, papier, 126 x 90 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Antoni Fryderyk HAYDER (1905 - 1990)
Lot No.308
Kompozycja z czajnikiem
olej, tektura, 59 x 79 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.310
Bez tytułu, 2003
technika własna, akryl, sklejka, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2003
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.312
Łąka, 1990
olej, akryl, płótno, 68 x 90 cm;
sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.314
Widok miejski
olej, tektura, 25 x 34 cm
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Bogusław SZWACZ (ur. 1912)
Lot No.316
Bez tytułu, 1989
olej, płótno, 46 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: SZWACZ 1989
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Marek SOBCZYK (ur. 1955)
Lot No.318
Co? - znana marka, czym? - antyreklamą
tempera, tektura, 49,5 x 69,5 cm;
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.320
Pasiphae - mit grecki, 1987
olej, płótno, 135 x 165 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)
Lot No.322
Bez tytułu, 2008
olej, płótno, 73 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TRATKIEWICZ 2008
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Ryszard LEDWOS (1926 - 2007)
Lot No.324
Kompozycja II
olej, płyta, 50 x 40 cm; sygn. l. d.: R. Ledwos
Na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
3 500 zł