Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.331
Pewnego razu w mieście X, 1990
olej, płótno, 135,5 x 190 cm;
sygn. na odwrocie ołówkiem
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.333
1359 (Horyniec - Fantazja polska), 2003
akwarela, tempera, papier, 34 x 70 cm;
sygn. l. d.: J. Duda - G. 1359 / 2003;
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Lot No.335
Łuk triumfalny, 1974
olej, płótno 40 x 40 cm;
sygn i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.337
Grający w karty, 2004
olej, płótno, 90 x 150 cm; tytuł l.g.: Grający w karty;
sygn. u dołu (na karcie): KBereźnicki / 2004
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.339
Mężczyzna w czapce
olej, płótno, 55 x 39 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)
Lot No.341
W pracowni
olej, płótno, 74 x 60 cm; sygn. p. d.: JK57
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z 1957 r.
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Vladimir TSESLER, Sergei VOICHENKO
Lot No.343
Tańczący z wilkami
łubok; akryl, trafaret, płótno workowe,
73 x 100 cm
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Marta OSTROWSKA (ur. 1977)
Lot No.401
Wenus siedząca
drewno lipowe, wys. 49,5 cm;
sygn. na spodzie- symbol artysty
Cena wywoławcza.
4 000 zł