Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)
Lot No.101
Bez tytułu, 1963
litografia, papier, 19,5 x 15,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: J Tchórzewski 63.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Michał MISIAK (ur. 1973)
Lot No.103
Dudnienie
piórko, tusz, papier, 48,5 x 35 cm;
sygn. p.d.: MICHAŁ MISIAK 2008 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Barbara KWAŚNIEWSKA (ur. 1931)
Lot No.105
Marine, 1971
litografia, papier czerpany, 75,5 x 56 cm;
opisana u dołu: EA marine Kwaśniewska/71
Cena wywoławcza.
900 zł
Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Lot No.107
Frutti di mare
akwaforta, papier, 24,7 x 24,7 cm (odcisk płyty);
sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Henryk TOMASZEWSKI (1914 - 2005)
Lot No.109
Leda, 1983
rysunek, piórko, tusz, papier, 16,5 x 19 cm;
sygn. p.d. H. Tomaszewski 83
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Adam HOFFMANN (1918 - 2001)
Lot No.111
Kobieta na byku, 1973
węgiel, papier, 50 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: AH / 26 III / 1973
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.113
Kompozycja
technika mieszana, papier, 29 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: TK / 1999
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.115
Ewa
węgiel, papier, 76 x 56 cm;
sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Andrzej LACHOWICZ
Lot No.202
Bez tytułu z cyklu Topologie, 1968-88
fotografia czarno-biała, brom, fotomontaż,
papier, 29 x 29 cm (arkusz)
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.301
Z cyklu "Ocean", 1990
akwarela, papier, 32,5 x 48 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Dorota BRODOWSKA (ur.1954)
Lot No.303
Motyle
technika własna, 57 x 57 cm;
sygn. p.d. symbolem cyklu kosmicznego
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.305
Rilke
gwasz, papier, 47,8 x 37,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Witold Stefan ZACZENIUK (1918 - 1999)
Lot No.309
Martwa natura
gwasz, papier, 64 x 96,5 cm ( w świetle oprawy);
niesygn.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.311
Głowa
gwasz, papier, 38,5 x 27,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Stasys
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)
Lot No.313
Trzy korony 1982
olej, płyta, 74 x 54,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Marian EILE (1910 - 1984)
Lot No.315
Kompozycja abstrakcyjna, 1960
olej, płótno, 54,2 x 74,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eile 60
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913 - 2004)
Lot No.317
Bez tytułu
olej, płótno, 113 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
STEFAN GIEROWSKI (UR. 1925)
Lot No.319
OBRAZ XCIII, 1960
olej, płótno, 135 x 95 cm;
sygn., dat. i numerowany na odwrocie
Cena wywoławcza.
500 000 zł
Jerzy KUJAWSKI (1921 - 1998)
Lot No.321
Kompozycja
olej, płótno, 70 x 40 cm;
sygn. p. d.: Kujawski
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.323
Figura, 1960
technika mieszana, papier milimetrowy,
49 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Barbara PNIEWSKA (1923 - 1988)
Lot No.325
Bez tytułu, 1963
relief, blacha, deska, 70 x 73 cm;
sygn. p. d.: PNIEWSKA 63
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Lot No.327
Nr 22, 1988
olej, płótno, 71 x 71 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 200 zł