Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

Lot No.
101
Bez tytułu, 1963 litografia, papier, 19,5 x 15,3 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: J Tchórzewski 63.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Bronisław Józef TOMECKI (1905 - 1994)

Lot No.
102
Przeciw wojnie II linoryt barwny, bibuła, 49,4 x 25,1 cm (odbitka); sygn. p. d.: B.J. Tomecki (oł.)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Michał MISIAK (ur. 1973)

Lot No.
103
Dudnienie piórko, tusz, papier, 48,5 x 35 cm; sygn. p.d.: MICHAŁ MISIAK 2008 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)

Lot No.
104
Figura, 1981 technika własna, papier, 51 x 32 cm; opisana u dołu: Figura 6/9 Chrostowska 81
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Barbara KWAŚNIEWSKA (ur. 1931)

Lot No.
105
Marine, 1971 litografia, papier czerpany, 75,5 x 56 cm; opisana u dołu: EA marine Kwaśniewska/71
Cena wywoławcza. 900 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (ur. 1930)

Lot No.
106
Ważka heliografia, 29,5 x 20,5 cm (odcisk płyty); sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

Lot No.
107
Frutti di mare akwaforta, papier, 24,7 x 24,7 cm (odcisk płyty); sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)

Lot No.
108
Hommage a van Gogh offset z folią wtłaczana, papier, 84 x 59 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Henryk TOMASZEWSKI (1914 - 2005)

Lot No.
109
Leda, 1983 rysunek, piórko, tusz, papier, 16,5 x 19 cm; sygn. p.d. H. Tomaszewski 83
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Lot No.
110
Postać, 1945 r. akwarela, papier, 20,6 x 14,6 cm; sygn. p. g.: J.N. (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

Lot No.
111
Kobieta na byku, 1973 węgiel, papier, 50 x 35 cm; sygn. i dat. p. d.: AH / 26 III / 1973
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Lot No.
112
Akt, 2006 technika mieszana, papier, 48 x 33 cm; sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) / MMVI
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Lot No.
113
Kompozycja technika mieszana, papier, 29 x 21 cm; sygn. i dat. p. d.: TK / 1999
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wiktor ZIN (1925 - 2007)

Lot No.
114
Dworek pastel, papier, 45 x 70 cm; sygn. p. d.: WiktorZin
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Lot No.
115
Ewa węgiel, papier, 76 x 56 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Karl LAGERFELD I Amanda HARLECH

Lot No.
201
Visions and a decision - album 13 algrafii i 21 serigrafii, 58 x 42 cm; edycja limitowana 100 / 500, wydana w czerwcu 2007
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Andrzej LACHOWICZ

Lot No.
202
Bez tytułu z cyklu Topologie, 1968-88 fotografia czarno-biała, brom, fotomontaż, papier, 29 x 29 cm (arkusz)
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Andrzej LACHOWICZ

Lot No.
203
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Lot No.
301
Z cyklu "Ocean", 1990 akwarela, papier, 32,5 x 48 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Paweł SZANAJCA (ur. 1962)

Lot No.
302
Fleur, 2004 olej, płótno, 40 x 40 cm; sygn. l .d.: SZANAJCA
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Dorota BRODOWSKA (ur.1954)

Lot No.
303
Motyle technika własna, 57 x 57 cm; sygn. p.d. symbolem cyklu kosmicznego
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

Lot No.
304
Homer gwasz, papier, 47,8 x 38,8 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

Lot No.
305
Rilke gwasz, papier, 47,8 x 37,7 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

Lot No.
306
Akt olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

Lot No.
307
Na plaży collage, papier, 95 x 121 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)

Lot No.
308
Listy do Eris 7012 olej, płótno, 60 x 80 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Witold Stefan ZACZENIUK (1918 - 1999)

Lot No.
309
Martwa natura gwasz, papier, 64 x 96,5 cm ( w świetle oprawy); niesygn.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

Lot No.
310
Martwa natura, 1963 tempera, papier, 54 x 44 cm; sygn. p. d.: Hayden / 63
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

Lot No.
311
Głowa gwasz, papier, 38,5 x 27,7 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: Stasys
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

Lot No.
312
Martwa natura olej, płótno, 49 x 61 cm; sygn. na odwrocie: ROMAN / MODZELE / WSKI
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)

Lot No.
313
Trzy korony 1982 olej, płyta, 74 x 54,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

Lot No.
314
Robotnik 81 III olej, płótno, 120,5 x 90 cm; na blejtramie napis: PINXIT L.SOBOCKI
Cena wywoławcza. 43 000 zł

Marian EILE (1910 - 1984)

Lot No.
315
Kompozycja abstrakcyjna, 1960 olej, płótno, 54,2 x 74,8 cm; sygn. i dat. p. d.: Eile 60
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Robert OLSZOWSKI

Lot No.
316
Czas i przestrzeń akryl, płótno, 70 x 100 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913 - 2004)

Lot No.
317
Bez tytułu olej, płótno, 113 x 80 cm; sygn. p. d.: Jan Świderski
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Lot No.
318
Próba w cyrku, 1965 olej, płótno, 25 x 70 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 95 000 zł

STEFAN GIEROWSKI (UR. 1925)

Lot No.
319
OBRAZ XCIII, 1960 olej, płótno, 135 x 95 cm; sygn., dat. i numerowany na odwrocie
Cena wywoławcza. 500 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

Lot No.
320
Kompozycja, 1959 olej, płotno, 69,5 x 39,5 cm; sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy KUJAWSKI (1921 - 1998)

Lot No.
321
Kompozycja olej, płótno, 70 x 40 cm; sygn. p. d.: Kujawski
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919 - 1993)

Lot No.
322
Kompozycja archeologiczna III, 1964 technika własna, papier, 53 x 37,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Lot No.
323
Figura, 1960 technika mieszana, papier milimetrowy, 49 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

Lot No.
324
Kompozycja z kołem olej, płyta, 68,5 x 68,5 cm; sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Barbara PNIEWSKA (1923 - 1988)

Lot No.
325
Bez tytułu, 1963 relief, blacha, deska, 70 x 73 cm; sygn. p. d.: PNIEWSKA 63
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Edward PODWYSOCKI (ur. 1937)

Lot No.
326
Kompozycja geometryczna olej. tektura, 69 x 50 cm; sygn. p. d.: Edward II Podwysocki / Paris - 2004
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

Lot No.
327
Nr 22, 1988 olej, płótno, 71 x 71 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

Lot No.
328
Skupiska, 1999 olej, płótno, 114 x 146 cm; sygn. p. d.: Jan Tarasin 99;
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Max HEXER (ur. 1961)

Lot No.
329
From progress to control, 1999/2000 olej, płótno, 100 x 150 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Lot No.
330
2008/34 olej, płótno, 73 x 92 cm; sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER 2008/34
Cena wywoławcza. 4 000 zł