Andrzej CISOWSKI (ur. 1962)
Lot No.406
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 130 x 180 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)
Lot No.407
Negro Spirituals, 1988
olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska; TERESA PĄGOWSKA 1988
estymacja: 100 000 - 140 000 zł
70 000 zł
Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)
Lot No.408
Zmartwychwstanie [Chrystus], 1983
olej, płótno; 137 x 110,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ / ZWIERZCHOWSKI/ ZMARTWYCHWSTANIE / 1983 a także opis na krośnie „CHRYSTUS” (ZMARTWYCH
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.410
Wahadło, 1961
olej, płótno; 100 x 130 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opis: BOGUSZ / MARIAN / 1961 / 100 X 1.30 / "WAHADŁO" / wł prof / Walicki
estymacja: 50 000 - 70 000 zł
estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Judyta SOBEL (1924-2012)
Lot No.411
Martwa natura z biedronką i krokodylem, 2005
olej, płótno; 61 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. SOBEL / 05
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
4 500 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.412
Martwa natura z samowarem
olej, płótno; 50 x 66 cm;
sygn. l. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
sygn. l. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Sławomir KARPOWICZ (1952-2001)
Lot No.414
Martwa natura z trąbką, 1997
olej, płótno; 70,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: S. K. 97.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
sygn. p. d.: S. K. 97.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)
Lot No.416
Odlot z drzewem, które było, 1995
olej, płótno; 100 x 75 cm;
sygn. i dat. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK 95;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Antoni FAŁAT (ur. 1942)
Lot No.1401
Mistrz i Małgorzata - Bal u Szatana, 1988
akryl, płótno, 110 x 92,5 cm;
sygn. p. d.: ant. Fałat 30.VI.88;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.1403
Sarmatian Tamgas, l. 90-te XX w.
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i opis na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / SARMATIAN TAMGAS
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Małgorzata WIELEK-MANDRELA (ur. 1976)
Lot No.1405
Portrety i wzory, 2005
olej, płótno, 80 x 80 cm
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Jadwiga TRZCIŃSKA (ur. 1933)
Lot No.1407
Słońce - serce, 1967
olej, tektura, 76,5 x 53,5 cm;
sygn. l. d.: Jadwiga Trzcińska
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Zbigniew JASKIERSKI (1928-1969)
Lot No.1409
Abstrakcja niebieska, 1967
gwasz, tektura, 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb JASKIERSKI / 1967
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Józef KIDOŃ (1890-1968)
Lot No.1411
Portret małżonków. Hanna i Mikołaj Frołow, 1966
pastel, papier; 68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kidoń / 1966
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1413
Akt
technika własna, papier; 50,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: H. Płóciennik
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
1 600 zł
Benon LIBERSKI (1926-1983)
Lot No.1415
Pejzaż z drzewem
olej, płótno, 56 x 68 cm;
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Sławomir JABŁOŃSKI (ur. 1947)
Lot No.1417
Wiosenna ulica Niecała w Bochni
olej, płótno, 70 x 80 cm;
sygn. l. d.: S. JABŁOŃSKI
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. l. d.: S. JABŁOŃSKI
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Danuta WESTRYCH (1955-2014)
Lot No.1419
Abstrakcja
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych / 89
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Andrzej SADOWSKI (ur. 1946)
Lot No.1420
Wenecja - widok na wieżę kościoła
akryl, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. w obrębie kompozycji p. d.: A.A. SADOWSKI 1993
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
6 000 zł
Józef SKROBIŃSKI (1910-1971)
Lot No.1421
Spotkanie na szczycie
olej, płótno, 38 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: J. Skrobiński
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: J. Skrobiński
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)
Lot No.1423
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
sygn. p. d.: Anna Lewińska
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Katarzyna GAWŁOWA
Lot No.1425
Pokłon Trzech Króli
tempera, sklejka, 34,8 x 80 cm
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
1 500 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.501
Para lichtarzy zwieńczonych kulami - Flammes
brąz, wys. 21,5 cm;
na spodzie oznaczenia: ARTCURIAL / MITORAJ / [nakład] 40/150
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Stanisław SIKORA (1911-2000)
Lot No.1501
Milion
drewno, brąz; wys. 17 cm;
sygn. na spodzie: ST. SIKORA
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
sygn. na spodzie: ST. SIKORA
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Bolesław BIEGAS (1877-1954)
Lot No.1503
Kobieta z woalem, 1920
(projekt figurki na zwieńczenie chłodnicy samochodu Secqueville-Hoyau); brąz srebrzony; 10 x 5,5 x 3 cm; sygn. u podstawy: B. BiegasSamochód Secqueville-Hoy
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
5 500 zł
Maria NIEWIADOMSKA (ur. 1961)
Lot No.1505
Rzeźba przestrzenna
technika mieszana, autorska, wys. 27 cm;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Lot No.
602
Szklanica z herbem Ślepowron
szkło bezbarwne przeźroczyste, złocenia, wys. 17 cm.
Śląsk?, Czechy?, I poł. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Śląsk?, Czechy?, I poł. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
700 zł