Paul AUST (1866-1934)
Lot No.151
Pejzaż z Karkonoszy
olej, tektura; 26 x 37 cm;
sygn. p .d.: AUST
sygn. p .d.: AUST
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.153
Bitwa pod Kutnem, 1939
olej, płótno; 118 x 198 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / - Kutno 1939;
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Józef BRANDT (1841-1915)
Lot No.154
Utarczka, ok. 1902
olej, płótno, 119,5 x 200,5 cm;
sygn. l.d.: Józef Brandt / z Warszawy / Monachium
Cena wywoławcza.
1 200 000 zł
850 000 zł
Fedor Ivanovich RERBERG (1865-1938)
Lot No.155
W promieniach słońca, 1903
olej, płótno; 47 x 42,5 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: F. R. 1903
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreśl.zachodnioeuropejski(XVIIIw.)
Lot No.159
Portret mężczyzny - miniatura
olej, blacha miedziana; 6,2 x 5 cm (w owalu);
dekoracyjna oprawa drewniana złocona, rzeźbiona.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Lot No.160
Fryderyk Wielki - miniatura
gwasz, kość; 9 x 6,5 cm;
sygn. z prawej strony: nieczytelnie;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
J. DENIS ? (XVIII/XIX w.)
Lot No.161
Portret kobiety - miniatura
gwasz, kość(?); 9,5 x 7,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. z lewej strony: J. Denis (?);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.163
Zakonnicy przy wodospadzie
olej, deska; 18 x 27 cm;
Cena wywoławcza.
2 200 zł
A. CZERNIK (XIX w.) według obrazu z XVII w.
Lot No.165
Święta Cecylia
olej, płótno dublowane; 135 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: A Czernik / malował / 1888 (...)
Cena wywoławcza.
15 000 zł
P. SCHWERIN (XX w.)
Lot No.1102
Pejzaż górski, 1930
olej, płótno; 71 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Schwerin 1930
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
1104
Projekt znaczka pocztowego, 1938
gwasz, ołówek, papier; 15,5 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 800 zł
Malarz nieokreślony, monogramista AS (XIX w.)
Lot No.1106
Portret kobiety z rozpuszczonymi włosami
olej, deska; 21 x 16 cm;
sygn. inicjałem wiązanym l. d.: AS
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 200 zł
Kazimierz Jan DZIELIŃSKI (1894-1955)
Lot No.1108
Potok górski
olej, tektura, 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Dzieliński3
sygn. p. d.: K. Dzieliński3
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Władysław STAPIŃSKI (1897-1943)
Lot No.1110
Kapliczka w górach
olej, tektura, 24,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: STAPIŃSKI
sygn. p. d.: STAPIŃSKI
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 000 zł
Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)
Lot No.1112
Róże
olej, tektura, 22,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
Lot No.1113
Goździki w dzbanku
olej, sklejka, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza.
2 100 zł
2 100 zł
Antoni Roman BREITENWALD (1911-1985)
Lot No.1114
Wesele krakowskie
olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
sygn. p. d.: RBreitenwald
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)
Lot No.1118
Nad rozlewiskiem
olej, płótno; 53,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
S. ZIEMBIŃSKI (XIX/XX w.)
Lot No.1120
Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej
olej, deska, 43,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Ziembiński/ 1900
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Vittorio POCHINI (XIX-XX)
Lot No.201
Popiersie dziewczynki
marmur, wys. 28 cm;
sygn. i dat. z tyłu: Pochini
sygn. i dat. z tyłu: Pochini
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław RZECKI (1888-1972)
Lot No.203
Portret mężczyzny
gips; wys. 51 cm;
sygn. z tyłu: RZECKI
sygn. z tyłu: RZECKI
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Henryk KOSSOWSKI (1855-1921)
Lot No.205
Diana
kompozycja metali, patynowana, drewniana
podstawa imitująca marmur, wys. całkowita: 70 cm;
z tyłu sygn.: Kossowski
z tyłu sygn.: Kossowski
Cena wywoławcza.
2 400 zł
2 300 zł
Louis GOSSIN (1846-1928)
Lot No.207
Apollo
brąz patynowany; 74 cm (wymiar całkowity);
sygn. na brązowej podstawie: Gossin
Cena wywoławcza.
21 000 zł
17 000 zł
Lot No.
209
Koń
żeliwo patynowane, 40 x 47 x 15 cm;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)
Lot No.210
Św. Krzysztof
brąz patynowany; średn. 11 cm;
sygn. z tyłu: J. L. RUCKI / CHERET / PARIS
Cena wywoławcza.
1 500 zł
2 300 zł