Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.313
Akt, 1993
serigrafia, papier; 44,7 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 93 II/13/50 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1301
Monotypia +, 2011
monotypia, papier; 61,5 x 48 cm (wymiar arkusza), 45,5 x 34 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A.P.) 2011 Henryk Płóciennik
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Marian MICHALIK (1947 - 1997)
Lot No.1303
Cisza o zmierzchu
serigrafia barwna, papier, 40 x 48,5 cm (wymiar odbitki),
43,5 x 52,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
800 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1305
Monotypia +, 2012
monotypia, papier; 60 x 46,5 cm (wymiar papieru),
44 x 32 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.401
Akt
długopis, flamaster, ołówek, akwarela, papier; karton; 36 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 900 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.403
Erotyk - akt miłosny, 1943
pastel, papier; 14 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 1943 SZ (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 500 zł
8 500 zł
Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)
Lot No.404
Odpoczynek, 1978
gwasz, karton, 73 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: LUBAŃSKI / 1978;
sygn. l. g.: LUBAŃSKI / 1978;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Karol WIECZOREK (ur. 1949)
Lot No.410
Dziewczynka z czerwonym kwiatem, 1976
olej, płótno; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Karol Wieczorek 76
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Piotr FIRLEJ (1911-1982)
Lot No.413
Kompozycja XII, ok. 1966
olej, płótno; 47,5 x 62 cm;
sygn. na odwrocie: A.P. Firlej 73
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Lot No.414
Kompozycja brązowa
olej, płótno; 63 x 39 cm;
sygn. p. d.: Z. TYMOSZEWSKI
sygn. p. d.: Z. TYMOSZEWSKI
Cena wywoławcza.
6 500 zł
6 000 zł
Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)
Lot No.418
Etiuda obrotowa
olej, płótno; 57 x 64 cm;
opis autorski na odwrocie: TADEUSZ G. WIKTOR/ z cyklu: Etiudy obrotowe/ ETIUDA OBROTOWA/ - olej
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Lot No.421
Kompozycja, 1968
technika własna, collage, płyta; 100 x 33 cm;
sygn. i dat. u dołu: 68 / W. Popielarczyk
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Max HEXER - Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.423
Twin [11] [T] Errors, 2001
olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn., dat. i opis. p. d.: SERIES / 2001 oraz Max Hexer / Pictosopher
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Hanna KARASIŃSKA-EBERHARDT (ur. 1964)
Lot No.1401
Nieloty
olej, technika własna, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: hanka;
sygn. p. d.: hanka;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
900 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1402
Portret, 1998
technika własna, papier, 45 x 31 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik 1998 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Wiesław KOZUB
Lot No.1404
Twarze "nie z tego świata", 2011
olej, płyta; 50,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: WKozub
sygn. p. d.: WKozub
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Andrzej JAŁOWIŃSKI (ur. 1981)
Lot No.1406
Tryptyk
olej, tektura; 50 x 70 cm (każdy);
każda praca sygnowana l. d.: A Jałowiński
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)
Lot No.1408
Robotnik
olej, płótno; 73 X 60 cm;
sygn. na odwrocie: TADEUSZ / WLAZŁO / 1980
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Edward KUŚNIERZ (1903-1992)
Lot No.1410
Grający na gitarze, ok. 1960
olej, płótno,
52,5 x 63 cm;
52,5 x 63 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
WOŹNICKI (XX w.)
Lot No.502
Akt kobiety, 1999
gips patynowany, wys 28 cm;
sygn. na podstawie: WOŹNICKI 99
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.505
Relief, 1960
metal, płyta MDF,
88 x 60 cm;
88 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
130 000 zł
115 000 zł