Wacław STARYKOŃ WIELOGŁOWSKI (1860-1933)
Lot No.1101
Drzewo jesienią
olej, sklejka; 47 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Starykoń Wielogłowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Franciszek MRAZEK (1876-1933)
Lot No.1103
Na targu
olej, tektura; 23 x 34 cm;
sygn. l. d.: F. Mrazek
sygn. l. d.: F. Mrazek
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Henryk PLICH (1904-1986)
Lot No.1105
Pejzaż (Kościół)
olej, płyta; 52 x 72 cm;
sygn. l. d.: H. Plich
sygn. l. d.: H. Plich
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Teodora DĄBROWSKA (1891-1973)
Lot No.1107
Pejzaż, 1930
olej, płyta; 54,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Dąbrowska / 30
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Lot No.1109
Pejzaż z rybakiem w łodzi
olej, płyta; 53 x 65 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
FALKNER (XX w.)
Lot No.1111
Widok z okna na śnieżkę, 1938
olej, płótno; 78 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: FALKNER / 38
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Zenobiusz PODUSZKO (1887-1963)
Lot No.1113
Potok zimą
olej, tektura; 31 x 49 cm;
sygn. p. d.: Z. Poduszko
sygn. p. d.: Z. Poduszko
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 600 zł
Constantin VON MITSCHKE COLLANDE (1884-1956)
Lot No.1115
Königssee
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: COLLANDE
sygn. l. d.: COLLANDE
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Jerzy GNATOWSKI (1928-2012)
Lot No.1116
Pejzaż swojski
olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: 1974 / Jerzy Gnatowski
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Leszek PIASECKI (1928-1990)
Lot No.1117
Orka
olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
201
Akt
Czechy, Znaim, Zakład Ceramiki Artystycznej
Roberta Mathiasa i Juliusa Slamy (zał. 1946),
2 poł. XX w.
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
E. CASTELLUCY (XIX/XX w.)
Lot No.203
Popiersie młodej kobiety
alabaster; wys. całkowita 36,5 cm;
z tyłu na prawym ramieniu sygnatura: E Castellucy
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.
205
Krucyfiks
figura - kość, krzyż - drewno; 45 x 25 cm;
Europa Zachodnia, XVIII w.
Europa Zachodnia, XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)
Lot No.207
Krucyfiks
brąz patynowany, drewno; wym. krzyża: 21 x 15 cm;
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki
Cena wywoławcza.
3 200 zł
3 200 zł
Lot No.
209
Figura mężczyzny w stroju kaukaskim
kompozycja metali, brązowiona, częściowo polichromowana;
wys. 43 cm, szer. 15,7 cm, głęb. 14,5 cm.
Rosja, XIX/XX w.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)
Lot No.212
Siłacz - Syzyf - Precz z drogi
brąz patynowany, podstawa z brązowego marmuru; wys. 46 cm;
sygn. na podstawie: St. Czarnowski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Cyprian GODEBSKI (1835-1909)
Lot No.215
Geniusz i siła brutalna, 1888
brąz, wys. 92 cm;
sygn. na podstawie: C. Godebski / 88
Cena wywoławcza.
39 000 zł
50 000 zł
Lot No.
1201
Krucyfiks
drewno lipowe, polichromowane; dębina;
wys. całk. 79,5 cm, szer. 44 cm;
Europa Środkowa, Polska?; warsztat prowincjonalny; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
1203
Macierzyństwo - płaskorzeźba
brąz patynowany, wys. 21 cm.
XX w.
XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
NATALIA LL (ur. 1937)
Lot No.301
Lśnienie, l. 70 XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier; 15 x 10,5 cm; l. d.: nr 20
fotografia przygotowania do wydawnictwa galerii Permafo
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.303
Work against absurdity, 1983
fotografia czarno-biała, brom, papier;
49,5 x 60 cm;
49,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 500 zł
Lot No.
305
Zestaw 5 plakatów
Maciej ŻBIKOWSKI (ur. 1933), Krzysztof NASFETER (ur. 1947),
Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942), Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942),
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Pablo PICASSO (1881-1973)
Lot No.306
Portret Ambroise'a Vollarda
litografia barwna, papier;
22,1 x 14,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza.
10 000 zł
8 000 zł
Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.307
Ogród dla Emilii, 1990
autocynkografia, papier;
61 x 46 cm (arkusz);
61 x 46 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953)
Lot No.309
Zestaw 5 plakatów filmowych
Cena strachu, 1981; Dziewczęta z Nowolipek, 1985;
Dziewczęta z Nowolipek - Rajska Jabłoń, 1985; Gwiezdny przybysz, 1987;
Życie wewnętrzne, 1987
Życie wewnętrzne, 1987
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Wilhelm SASNAL (ur. 1972)
Lot No.311
Nigdy więcej, 2010
litografia, papier; 49 x 58 cm;
u dołu opisana: 22/100 [sygnatura] 2010
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł