Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Lot No.1134
Zima w Wilnie - Pejzaż z drzewami, 1949
olej, sklejka; 36 x 29 cm;
na odwrociu dedykacja autorska
Cena wywoławcza.
7 200 zł
Józef Kiszka
Lot No.201
Myśliwy, 1926/26
drewno lakierowane, wys. całkowita 70 cm
na spodzie wypalane APX
na spodzie wypalane APX
Cena wywoławcza.
75 000 zł
70 000 zł
Lot No.
202
Świecznik z puttem
drewno polichromowane, wys. 57,5 cm;
Małopolska?, koniec XVIII w. (?)
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
203
Zaśnięcie Matki Bożej
drewno polichromowane;
14 x 26,5 x 13 cm (ubytki polichromii);
Małopolska?, koniec XVIII w.
Małopolska?, koniec XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 200 zł
Lot No.
205
Merkury
brąz; wys. 68 cm;
Paryż, 2 poł. XIX w.
Paryż, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 800 zł
Victor Heinrich SEIFERT (1870-1953)
Lot No.207
Kobieta niosąca wodę
brąz; wys. całkowita: 46 cm;
sygn. na podstawie: V. Seifert
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Adolfo CIPRIANI (aktywny 1880-1930)
Lot No.209
Popiersie kobiety
marmur; wys. 45 cm;
sygn. na odwrocie: A. Cipriani
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Miguel Fernando LOPEZ - „MILO” (ur. 1955)
Lot No.1201
Leżąca dziewczyna - „Une famme allongée”
brąz patynowany, marmur; wys. 10 cm,
Francja, Paryż, 4 ćw. XX w.
Francja, Paryż, 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
1203
Nike Warszawska
brąz, cokół z duraluminium;
wys. 31 cm, szer. 8,3 cm, głęb. 15,6 cm.
Warszawa, XX/XXI w.
Warszawa, XX/XXI w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
1205
Mały rybak
brąz patynowany; wys. 17,5 cm,
Europa Zachodnia, odlew XX w.
Europa Zachodnia, odlew XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
1207
Wizerunek Chrystusa
terakota z patyną imitującą brąz;
wys. 30,7 cm, podstawa 10,3 x 9 cm.
Belgia, XX w.
Belgia, XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Aleksander MITKA (ur. 1946)
Lot No.301
Synagoga Stara na Kazimierzu w Krakowie, 2001
technika gumy dwuchromianowej, papier;
20,4 x 30 cm (wymiar fotografii);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961), Zofia KULIK
Lot No.303
Nihilizm - Tajemnica, 1985
fotografia czarno-biała, papier; 24 x 18 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 800 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.304
Abstrakcja na ciele, 1984
fotografia czarno-biała, papier; 18 x 24 cm (wymiar każdej z 4 prac);
na odwrocie sygn. dat. i opis: JERZY TRUSZKOWSKI / "ABSTRAKCJA NA CIELE" 1984
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 800 zł
Jan Kanty PAWLUŚKIEWICZ (ur. 1942)
Lot No.305
Bez tytułu
gel art, papier; 32 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. w odbitce,
sygn. i dat. p. d. w odbitce,
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jonasz STERN (1904-1988)
Lot No.307
Głowa
drzeworyt, papier; 28,1 x 18,5 cm;
l. d. okrągła pieczęć: DZIEŁA JONASZA STERNA 1904 - 1988 / WŁASNOŚĆ Rodziny
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 100 zł
Czesław SADOWSKI (1902-1959)
Lot No.309
Kompozycja II - z białymi kołami, 1959
mieszana technika graficzna, papier;
24 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
900 zł
900 zł
Barbara NARĘBSKA-DĘBSKA (1921-2000)
Lot No.310
Toruń - Kościół p.w. św. Jana, 1976
akwaforta, akwatinta, papier; 48 x 32,5 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: TORUŃ - ŚW. JAN
Cena wywoławcza.
500 zł
500 zł
Czesław SADOWSKI (1902-1959)
Lot No.311
Kompozycja abstrakcyjna I, 1958
31 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
900 zł
900 zł
Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)
Lot No.313
Kościół św. Katarzyny w Krakowie na Kazimierzu
akwaforta, akwatinta w odcieniu zieleni butelkowej, papier;
26,6 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.315
Erotyk, 1975
ołówek, papier; 17,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 1975 / S,
sygn. p. d.: 1975 / S,
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 000 zł
Czesław SADOWSKI (1902-1959)
Lot No.1302
Kompozycja IV - z czerwonymi liniami
mieszana technika graficzna, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1958
Cena wywoławcza.
900 zł
Aleksander MITKA (ur, 1946)
Lot No.1304
Martwa natura z jabłkami, 2015
technika guma dwuchromianowa, papier;
30 x 30 cm (wymiar druku), 35,3 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)
Lot No.1306
Pejzaż - studium kolorystyczne, 1959
ołówek, papier;
12,5 x 20 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.401
Kompozycja surrealistyczna
technika własna, brystol; 99,5 x 70 cm
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)
Lot No.404
Projekt scenograficzny do sztuki „Król Edyp” I, 1967
technika mieszana, collage, karton; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Edyp XI. 67.
sygn. p. d.: Edyp XI. 67.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.406
Kłótnia
węgiel, kreda, sangwina; płótno; 195 x 255 cm;
Cena wywoławcza.
29 000 zł
20 000 zł