Lot No.
856
Lustro w stylu późno-biedermeierowskim
konstrukcja - sosna; fornir - palisander;
130 x 90,5 x 8 cm;
Europa Środkowo-Wschodnia, ok. poł. XIX w.
130 x 90,5 x 8 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 600 zł
Lot No.
902
Szafka kredensowa neorenesansowa
konstrukcja - dębina; 120,5 x 121,5 x 47 cm.
Europa Zachodnia, Hiszpania, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
909
Szafa biblioteczna eklektyczna
konstrukcja - sosna; fornir - dębina;
198 x 125,8 x 49,5 cm;
Europa Środkowa, koniec. XIX w.
198 x 125,8 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 900 zł
2 200 zł
Lot No.
911
Kanapa
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń, intarsje - brzoza;
101 x 200,5 x 72,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830
101 x 200,5 x 72,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza.
5 400 zł
4 500 zł
Lot No.
912
Komplet mebli w stylu biedermeier
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
stół - 73 x 126 x 79 cm; fotele - 86 x 55 x 56,5 cm.
Europa Północna, XIX w.
Europa Północna, XIX w.
Cena wywoławcza.
7 200 zł
6 000 zł