Lot No.
808
Przywieszka - dewizka do zegarka kieszonkowego
złoto pr. 750, koral; dł. ca 38 cm.
Francja?; k. XIX w.
Francja?; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Lot No.
810
Obrączka złota
złoto pr. 0.750, masa całkowita 20.560 g,
firma Piaget.
firma Piaget.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
813
Pierścionek platynowy
platyna pr. 0.900, masa całkowita 11.650 g
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
815
Medalion „Józef Piłsudski”
cyna srebrzona, średnica ca 5 cm; mosiądz srebrzony;
Polska, koniec lat 30. XX w.
Polska, koniec lat 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Lot No.
817
Ekrytuar z figurką górala
marmur różowy, brąz - odlew złocony
i patynowany, porcelana;
Polska, 1 ćw. XX w.
i patynowany, porcelana;
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
819
Lichtarz
porcelana w typie wyrobów Sevres,
brąz złocony; wys. 22,8 cm;
Francja, k. XIX w.
brąz złocony; wys. 22,8 cm;
Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
821
Zestaw krzyży i zawieszek
srebro, żelazo, cyna, emalia;
Ruś Kijowska, XI-XIII w. (?)
Ruś Kijowska, XI-XIII w. (?)
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Lot No.
823
Skrzynka do przechowywania cygar
drewno, mosiądz, inkrustacja z macicy perłowej i orzecha;
wys. 24,8 cm, szer. 28 cm, głęb. 21,5 cm.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
825
Para konsol
drewno - dębina, sosna;
wys. 54 cm, szer. 51 cm, głęb. 34,5 cm.
Niemcy?; 4 ćw. XIX w.
Niemcy?; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 400 zł
Lot No.
827
Zasłona - roleta do okna w karecie
Europa Zachodnia, Francja?; Hiszpania?;
3 tercja XIX w.
3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 300 zł
Lot No.
829
Tkanina dekoracyjna
jedwab, bawełna; 203 x 71 cm.
Turcja?, XIX w.
Turcja?, XIX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
M. LEDUCQ (1879-1955)
Lot No.832
Marlin - makaira błękitna; rzeźba gabinetowa art-deco
metal srebrzony, marmur;
wys. 41 cm, dł. rzeźby 68 cm.
Francja, lata 20-30. XX w.
wys. 41 cm, dł. rzeźby 68 cm.
Francja, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Lot No.
836
Ikona - Matka Boska z Dzieciątkiem
tempera na desce, złocenia; 17,8 x 13,3 x 2,7 cm.
Rosja, XIX w.
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
838
Ikona - Matka Boska Kazańska, w okładzie
tempera na desce z kowczegiem; blacha mosiężna
kowana, bita puncynami; 32 x 26,5 x 3,8 cm.
Rosja, XVIII/XIX w.
Rosja, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
841
Ikona - Św. Mikołaj i św. Artemiusz, w srebrnym okładzie
tempera na desce; 32 x 27 x 4,3 cm.
Rosja, Moskwa, 1783.
Rosja, Moskwa, 1783.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
843
Strzelba skałkowa, arabska, z kolbą w typie rybiego ogona
stal, drewno, kość, róg, mosiądz, srebro;
dł. całk. 155 cm; Afryka Północna
(Tunis?, Maroko?, Algieria?), XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
845
Panoplia - zestaw dwóch szabel francuskich i napierśnika kirasjerskiego z czasów napoleońskich
Francja, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
19 000 zł
Lot No.
846
Prochownica
kość bydlęca, grawerowana, barwiona pastą;
żelazo, stal; 24,5 x 12,4 x 3,8 cm.
Europa Zachodnia (Włochy?, Francja?), XVII w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Lot No.
848
Zegar kominkowy w kształcie kolumny
marmur, brąz, mosiądz, szkło; wys. 37 cm,
średnica podstawy 18 cm.
Europa Zachodnia, Francja?; lata 90. XIX w.
średnica podstawy 18 cm.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
850
Zegar kominkowy, portykowy
Francja, Paryż, mistrz Jean Louis Audierne;
ok. 1813 Rue de la Ferronerie; 2 dekada XIX w.
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Lot No.
854
Postument neobarokowy
konstrukcja - drzewo liściaste, okucia - blacha mosiężna;
116 x 36 x 36 cm;
Europa Zachodnia, Francja (?), 3 ćw. XIX w.
116 x 36 x 36 cm;
Cena wywoławcza.
3 300 zł