LAMY (XIX/XX w.)
Lot No.156
Napoleon Bonaparte - miniatura
gwasz, kość; 6,4 x 4,7 cm (w świetle oprawy - owal);
sygn. z prawej: Lamy
sygn. z prawej: Lamy
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)
Lot No.111
Patrol
akwarela, papier, 39 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Leonard Winterowski / Warszawa 1923
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Johann Wilhelm JANKOWSKI (ok. 1825-1870)
Lot No.164
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 44,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: JWJankowski
sygn. l. d.: JWJankowski
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Lot No.129
Pejzaż nadbrzeżny, przed 1939
olej, płótno; 50 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
sygn. p. d.: W Serafin
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Tadeusz ROMAN (1906-1983)
Lot No.134
Pejzaż z dziećmi z czerwoną parasolką, ok. 1970
olej, płótno; 72 x 82,5 cm;
sygn. p. d: T. ROMAN
sygn. p. d: T. ROMAN
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jan Jacob SPOHLER (1811-1866)
Lot No.163
Pejzaż zimowy, ok. 1860
olej, deska; 18 x 24 cm;
sygn. l. d.: J.J. Spohler
sygn. l. d.: J.J. Spohler
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.131
Portret damy w kapeluszu, 1924
olej, tektura; 55,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: a.karpiński / Kraków V 1924 r.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
A. ROSSI (XIX w.)
Lot No.155
Portret młodej damy - miniatura
gwasz, kość; 17 x 13 cm;
sygn. z prawej strony: A. Rossi.
Cena wywoławcza.
4 200 zł
4 000 zł
Prymus MILEWSKI (1822-1890)
Lot No.159
Przed balem - portret panny Bukowskiej
olej, płótno dublowane; 81 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: P. Milewski
sygn. p. d.: P. Milewski
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.140
Róże i jabłko
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
Cena wywoławcza.
19 000 zł
14 000 zł
Stanisław PACIOREK (1889-1952)
Lot No.118
Sosny, ok. 1930
olej, tektura; 32 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Paciorek
sygn. p. d.: St. Paciorek
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)
Lot No.158
Szach!, mat!, 1902
olej, płótno; 91 x 122 cm;
sygn. u dołu: J. C. Moniuszko A. D. 1902.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
7 000 zł
Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)
Lot No.149
Targ na Kresach, 1900
olej, płótno; 75,5 x 126 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. B. SIESTREŃCEWICZ./ 1900.
Cena wywoławcza.
150 000 zł
125 000 zł
Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.
Lot No.160
W górach
olej, płótno dublowane, 41 x 53 cm
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Kasper POCHWALSKI (1899-1971)
Lot No.107
W pracowni - Odnowa, 1932
gwasz, karton; 40,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski / 1932. XII
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)
Lot No.128
W Tatrach
olej, płótno; 66 x 81 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Robert RASCHKA (1847-1908)
Lot No.101
Widok na Wawel, 1899
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 63,5 x 42 cm;
sygn. opisany i dat. p. d.: .... / .... R. Raschka 1899 (?)
papier; 63,5 x 42 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Irena WEISS-ANERI (1888-1891)
Lot No.138
Widok z okna - Kalwaria, ok. 1960
olej, tektura; 47 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri
sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)
Lot No.125
Zagroda w Niegoszowicach
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: K. Kopczyński
sygn. p. d.: K. Kopczyński
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Lot No.106
Żydzi w bejt midrasz
pastel, papier; 46,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Artur / Markowicz
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Hans MÜLLER (1873-1937)
Lot No.206
Chrystus
na kwadratowej, marmurowej podstawie;
sygn. u dołu z tyłu: H. Mu¨ller
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Artysta nieokreślony, włoski? (XIX/XX w.)
Lot No.218
Głowa uśmiechniętej dziewczyny
alabaster; wys. 23,5 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
Włochy, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
T. FRANK (XIX w.)
Lot No.213
Kariatyda, 1887
brąz patynowany; wys. 96 cm;
sygn. i dat. na podstawie: 1887.r. T. Frank.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
202
Madonna z Dzieciątkiem
drewno, polichromowane, lakierowane;
drążona od tyłu, wys. 78 cm;
Małopolska?, 2 poł. XV w.
drążona od tyłu, wys. 78 cm;
Małopolska?, 2 poł. XV w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Lot No.
203
Matka Boska z Dzieciątkiem
drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
wys. 165 cm. Wrocław (?), ok. 1470-80.
Cena wywoławcza.
80 000 zł
80 000 zł