Lot No.
821
Podstawa patery - etażery na owoce
brąz złocony i srebrzony;
wys. 52,5 cm, szer. 25,5 cm, głęb. 24 cm.
Europa Zachodnia, 3. tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
840
Szyszak - „kula chud”
Persja, pocz. XX w.;
wyrób kolekcjonerski wg wzorów z XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
853
Świecznik chanukowy
biały marmur z żółtawymi żyłkami;
wys. 28 cm, szer. 22 cm, głęb. 8 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
819
Tłok pieczętny w kształcie Wenus z Milo
brąz złocony; pole 1,5 x 1,8 cm, wys. całości 7,6 cm.
Warszawa, firma Braci Łopieńskich, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Louis Albert CARVIN (1875-1951)
Lot No.835
„Wilk” - rzeźba gabinetowa art deco
marmur różowy i czarny, kompozycja metali;
Francja, Paryż, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
1 500 zł
Lot No.
838
„Zaloty” - dwie scenki rodzajowe
tkanina jedwabna, żakardowa; drewno, szkło;
wymiary w świetle 32 x 17,5 cm;
Francja?; XIX/XX w.
Francja?; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
845
Zegar kominkowy w obudowie drewnianej
drewno, okleiny z mahoniu piramidowego;
Europa Zachodnia, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
844
Zegar z Dionizosem i Erosem
Francja, Paryż, mechanizm firmy Hemon,
warsztat brązowniczy Lengry, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Lot No.
815
Zegarek naręczny, automatic, SCHAFFHAUSEN
złoto 18 K; szkło; skóra;
Szwajcaria, Schaffhausen IWC, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Lot No.
855
Żyrandol elektryczny, 16-świecowy
mosiądz złocony i pozłacany; wys. ca 100 cm,
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
913
Biurko w stylu art deco
konstrukcja - sosna, sklejka, fornir - orzech;
78 x 160 x 70 cm.
Polska, przed 1935
78 x 160 x 70 cm.
Polska, przed 1935
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 000 zł
Lot No.
919
Fotel eklektyczny
konstrukcja - świerk, mahoń; fornir - mahoń;
113,5 x 64 x 74 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
113,5 x 64 x 74 cm.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
Lot No.
901
Fotel w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
103,5 x 65 x 64,5 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
103,5 x 65 x 64,5 cm.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 000 zł
Lot No.
923
Komódka klasycyzująca
konstrukcja - dębina, fornir - mahoń, szyldy - kość;
72,3 x 55,5 x 36,7 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
72,3 x 55,5 x 36,7 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
910
Komplet mebli w stylu mebli Chippendale
konstrukcja - dębina,
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
903
Konsolka w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
74,5 x 70 x 37,4 cm.
Europa Środkowa, po poł. XIX w.
74,5 x 70 x 37,4 cm.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
905
Para szafek
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 84,7 x 29 x 30 cm.
Europa Środkowa, ok. 1900
Europa Środkowa, ok. 1900
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
917
Sekretera biedermeier
konstrukcja - sosna, jawor, drewno drzewa owocowego
(grusza?), fornir - mahoń, czeczota brzozowa,
intarsje - brzoza; Europa Środkowa, Niemcy, ok. 1830.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
6 500 zł
Lot No.
912
Sekretera rokokowa
konstrukcja - buczyna, dębina; 97,4 x 118,5 x 57 cm.
Francja (?), XIX w.
Francja (?), XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Lot No.
911
Skrzynia w typie baroku
konstrukcja - orzech, dębina;
78 x 141,5 x 58,5 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
78 x 141,5 x 58,5 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
902
Stolik do gry w stylu eklektycznym
konstrukcja - dębina; fornir - drewno drzew owocowych:
grusza (?); 65,7 x 57,5 x 57,5 cm.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 000 zł